1. Saf

  Saf

  Saf Film Özeti ve Detayları: Remziye ve Kamil çifti İstanbul Fikirtepe'de bir gecekondu mahallesinde yaşar. Son derece naif bir adam olan Kamil, hemen yan mahallelerinde yeni başlayan kentsel dönüşüm çalışmalarının şantiyesinde işe başlar. Ancak mahalle halkı bu kentsel dönüşüm çalışmasına çok karşıdır ve Kamil'e baskı yapmaktadırlar. Mahalle ve işyerinde gördüğü baskılar Kamil'ide başka bir adama dönüştürmeye başlamıştır. Kamil'in içinde bulunduğu bu durum kendisinden sonra en çok Remziye'yi etkilemeye başlar.
  Saf filminde yönetmen koltuğuna Ali Vatansever oturuyor. Filmde başrolleri ise; Kamil karakterini canlandıran Erol Afşin, Remziye karakterini canlandıran Saadet Işıl Aksoy, Fatih karakterini canlandıran Onur Buldu ve Nevin karakterini canlandıran Ümmü Putgül paylaşıyor.
  7.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      564

 1. Safdie Kardeş’lerin Yeni Filmi Uncut Gems’ten Yeni Fragman Yayınlandı
    7 ay Önce   1.211
  Safdie Kardeş’lerin Yeni Filmi Uncut Gems’ten Yeni Fragman Yayınlandı Josh ve Benny Safdie'nin Adam Sandler'lı filmi Uncut Gems'ten yeni fragman yayınlandı.
  Prömiyerini Cannes’da Gerçekleştiren Kül En Saf Beyazdır Filminden Fragman Geldi
    1 sene Önce   226
  İbrahim Büyükak’lı “Bayi Toplantısı”ndan Fragman Yayınlandı!
    6 ay Önce   2.155
  İbrahim Büyükak’lı “Bayi Toplantısı”ndan Fragman Yayınlandı! İbrahim Büyükak'ın senaryosuna imza attığı Bayi Toplantısı filminden fragman yayınlandı.
  Netflix, Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragmanı Yayınladı
    7 ay Önce   2.720
  Netflix, Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragmanı Yayınladı Netflix, Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselme dönemini anlatan belgesel dizi Rise of Empires: Ottoman'ın ilk Türkçe Altyazılı fragmanını yayınladı.
  “A Most Violent Year”ın Devam Filmi Mi Gelecek?
    7 ay Önce   1.063
  “A Most Violent Year”ın Devam Filmi Mi Gelecek? Jessica Chastain, 2014 yapımı "A Most Violent Year" filmine devam filmi çekileceğini düşündüren bir açıklamada bulundu.
Background
Vizyon: 19 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.