1. Rocky

  Rocky

  Rocky Balboa amatör bir spor salonunda boks eğitimi almaktadır. Hırsı ve isteği herkes tarafından görülmektedir. Bir gün spor salonuna gelen bir turnuva organizatörü Rocky'de yetenek olduğunu keşfeder. Dünyaca ünlü ağır siklet boks şampiyonu olan Apollo Creed ile ünvan maçı düzenlemek ister. Apollo başlangıçta Rocky'i hafife almış olsa da işin sonunda kazanacağı parayı duyduğunda teklifi kabul eder. Kendisi için sadece bir antreman maçı olduğunu düşünen Apollo, Rocky'nin inanılmaz direnci karşısında adeta yerle bir olur. Tarihinde bir çok ödülü bulunan Raki - Rocky 1976 ABD yapımı film 3 Dalda Oscar kazanmayı başarırken, 1 dalda da Altın Küre kazanmayı başardı.
  7.4
  ( Toplamda 67 oy verildi. )

      2.681

 1. Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor!
    1 sene Önce   1.248
  Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor! Efsane haline gelmiş Rocky serisinin devam filminin geleceği yönünde ünlü aktör Sylvester Stallone'nin önemli açıklamaları oldu. Rocky'nin yedinci filmi için görüşmelerde bulunan Sylvester Stallone, ayrı olarak Rocky Dizisinin çekileceği ve bir online streaming platformunda yayınlanacağı konusunda oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor
    2 sene Önce   1.123
  Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor Rocky Balboa ve İvan Drago yıllar sonra bir kez daha ringte karşı karşıya geliyor. Creed 2 Efsanenin Yükselişi Filminde karşı karşıya gelen ikilinin ne yapacağı merak konusu oldu.
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler
    2 sene Önce   344
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler 11 Ocak 2019 Cuma günü vizyona girecek olan birbirinden güzel yedi film bulunuyor. İşte vizyona girecek olan filmlerin listesi karşınızda.
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat
    2 sene Önce   1.512
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat ABD'de gösterime giren Creed 2 Filmi bugüne kadar çekilmiş olan Rocky serilerinin tamamını geride bırakarak ilk üç gününde 35 Milyon Dolar gelir elde etti.
Background
3 OSCAR, 1 Altın Küre Ödülü kazandı.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.