1. Rocky 5

  Rocky 5

  Rus rakibi Ivan Drago ile çıktığı maç sonunda kazanmış olsa da beyninde kalıcı bir hasar oluşan Rocky, ringleri bırakma kararı alır. Ancak bu onun boks sevdasını hiç bir zaman sonlandıracak bir durum değildir. Yeni öğrencilere antrenörlük yapmaya karar veren ünlü boksör bir gençde oldukça ışık görür. Tommy adında ki bu genç Rocky Balboa'dan aldığı eğitimler neticesinde amatör maçlar, daha sonra profesyonel olarak maçlara çıkıp namağlup olarak tüm maçlarını kazanır.Ancak Rocky Balboa efsanesi zihinlere o kadar kazınmıştır ki kimse onun galibiyetlerini ciddiye almaz. Bu arada Tommy bir yandan da zenginliğin lüksünü sürmektedir ve hırsı onu antrenörü Rocky Balboa'ya kafa tutacak kadar ileri seviyeye taşımıştır. 1990 yılı ABD yapımı Spor türünde ki Rocky 5 Filmi 10 ödül kazanmayı başarmıştır.
  7.8
  ( Toplamda 57 oy verildi. )

      2.419

 1. Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor!
    1 sene Önce   1.248
  Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor! Efsane haline gelmiş Rocky serisinin devam filminin geleceği yönünde ünlü aktör Sylvester Stallone'nin önemli açıklamaları oldu. Rocky'nin yedinci filmi için görüşmelerde bulunan Sylvester Stallone, ayrı olarak Rocky Dizisinin çekileceği ve bir online streaming platformunda yayınlanacağı konusunda oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat
    2 sene Önce   1.512
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat ABD'de gösterime giren Creed 2 Filmi bugüne kadar çekilmiş olan Rocky serilerinin tamamını geride bırakarak ilk üç gününde 35 Milyon Dolar gelir elde etti.
Background
10 Ödül kazandı.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.