1. Rocky 2

  Rocky 2

  İlk maç oldukça fırtınalı geçmişti. Dünyaca ünlü ağır siklet boks şampiyonu olan Apollo, adı sanı hiç bir yerde duyulmamış amatör boksör Rocky Balboa karşısında yerlerde sürünmüş, tüm karizması maçı hakem kararı ile kazanmış olmasına rağmen yerle bir olmuştu. Rocky Balboa ise büyük bir ün yakalamış, Apollo karşısında kazanamamış olsa da halkın sevgilisi haline gelmişti. Bu durumu bir türlü içine sindiremeyen Apollo Creed ise Rocky'e bir kez daha meydan okumaya karar verip, kaybolan itibarını yeniden kazanmak ister. Ancak bu defa ipler tamamen Rocky'nin elindedir. Çünkü onun kaybedeceği bir ünvanı yoktur. Apollo'nun ise kaybedecek çok şeyi bulunmaktadır. Filme ait kazanılmış 4 adet ödül vardır.
  7.9
  ( Toplamda 68 oy verildi. )

      1.970

 1. Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor!
    11 ay Önce   1.239
  Sylvester Stallone’den Müjde: “Rocky 7” ve “Rocky Dizisi” Geliyor! Efsane haline gelmiş Rocky serisinin devam filminin geleceği yönünde ünlü aktör Sylvester Stallone'nin önemli açıklamaları oldu. Rocky'nin yedinci filmi için görüşmelerde bulunan Sylvester Stallone, ayrı olarak Rocky Dizisinin çekileceği ve bir online streaming platformunda yayınlanacağı konusunda oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler
    1 sene Önce   334
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler 11 Ocak 2019 Cuma günü vizyona girecek olan birbirinden güzel yedi film bulunuyor. İşte vizyona girecek olan filmlerin listesi karşınızda.
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat
    2 sene Önce   1.499
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat ABD'de gösterime giren Creed 2 Filmi bugüne kadar çekilmiş olan Rocky serilerinin tamamını geride bırakarak ilk üç gününde 35 Milyon Dolar gelir elde etti.
  Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor
    2 sene Önce   1.114
  Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor Rocky Balboa ve İvan Drago yıllar sonra bir kez daha ringte karşı karşıya geliyor. Creed 2 Efsanenin Yükselişi Filminde karşı karşıya gelen ikilinin ne yapacağı merak konusu oldu.
Background
4 ÖDÜL kazandı.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.