1. Phantom Thread

  Phantom Thread

  İngiliz modasının 1950 yıllarında yaşayan en iyi terzisi olarak gösterilen Reynolds Woodcock ve onun kız kardeşi Cyril modanın tam merkezinde yer almaktadır. Hiç kimseye benzemeyen tarzları ile başta kraliyet ailesi olmak üzere, sanatçılar, ünlü miras variscileri, yaşı ilerlemiş olan elit bayanları ve sosyetenin en iyi isimlerini onlar giydirmektedir. Aynı zamanda çapkın bir erkek olan Reynolds hayatına çok sayıda kadın almıştır. Ancak karşısına bir gün Alma isimli bir kadın çıkar ve o Reynolds'un tam bir ilham perisi haline gelir. Ancak işler hiçte öyle ilham perisi modunda yürümeyecektir.
  6.2
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      1.250

 1. Paul Thomas Anderson Yeni Film Hazırlıklarına Başladı!
    7 ay Önce   921
  Paul Thomas Anderson Yeni Film Hazırlıklarına Başladı! Son olarak Phantom Thread ile izleyicilerin karşısına çıkan başarılı yönetmen Paul Thomas Anderson, yeni filminin hazırlıklarına başladı. Film, izleyicileri 1970'li yıllara götürecek.
  The Independent’a Göre Son 10 Yılın En İyi 40 Filmi
    6 ay Önce   1.606
  The Independent’a Göre Son 10 Yılın En İyi 40 Filmi The Independent gazetesi, son 10 yılın en iyi 40 filminin bulunduğu bir liste yayınladı.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.