1. Outside In

  Outside In

  Chris adında ki otuz sekiz yaşında ki adam gençliğinde yanlış bir mekan ve yerde bulunduğu için tam yirmi yıl hapis cezası almıştır. Lisede okurken eski öğretmeni olan Carol ise çok uzun uğraşlar sonucunda Chris'in dışarıya çıkması için şartlı tahliye çıkarttırmayı başarmıştır. Hapisten çıktıktan sonra sabıka kaydı bulunduğu için iş bulmakta ve kardeşi Ted ile uğraşmakta zorlanan Chris, öğretmeni olan Carol'a da aşık olduğunu açıklar. Ancak Carol evlidir ve bu aşkın olması mümkün değildir. Ama Carol'da eşinden yana şikayetçidir ve ona sağlayamadığı bazı istekler Carol'un fikrini değiştirmektedir. Ama çok ciddi bir sorun ortaya çıkar. Carol'un kızı Hildy, Chris ile arkadaşlık kuracaktır ve onların arkadaşlığı tam kafa uyuşması ile devam edecektir.
  5.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      1.241

  •  Tür: Dram , Fragmanlar
  •  Orjinal Adı: Outside In
  •  Süre: 109 Dakika
  •  Ülke::
 1. Denzel Washington’lı Macbeth’in Çekimleri Corona Virüs Nedeniyle Durduruldu
    6 ay Önce   954
  Denzel Washington’lı Macbeth’in Çekimleri Corona Virüs Nedeniyle Durduruldu Başrollerinde Denzel Washington ve Frances McDormand'ın yer aldığı Macbeth'in çekimleri Corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.
  Stephen King’in Korku Romanı Carrie Televizyona Uyarlanıyor
    9 ay Önce   1.120
  Stephen King’in Korku Romanı Carrie Televizyona Uyarlanıyor Stephen King'in 1974'te yayımlanan korku romanı Carrie, dizi olarak Televizyona uyarlanacak.
  HBO’dan Yeni Bomba Yolda: ‘The Outsider fragman’
    11 ay Önce   1.045
  HBO’dan Yeni Bomba Yolda: ‘The Outsider fragman’ Romanlardan film yapma konusu gerçekten büyük bir kaynak sağlıyor sinema dünyasına. HBO tarafından gelecek olan yeni film için, Stephen King'in ünlü romanından uyarlayabildiğini söyleyebiliriz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.