1. Annelerimiz – (Our Mothers)

  Annelerimiz – (Our Mothers)

  Annelerimiz Film Özeti ve Detayları: Guatemala’da 2013 yılında çıkan iç savaş sırasında yaşanan olayları konu ediyor. Guatemala’da yaşam süren halk, ülkede çıkan iç savaş sonucunda oluşan hasar ile başa çıkmak için büyük mücadele örneği gösterir. Genç bir antropolog olan Ernesto, iç savaş esnasında kayıp kişileri tespit etmwk için araştırmalara başlar. Yaşlı bir kadın ile görüşmeye başlayan genç antropolog, yaşlı kadının anlattıklarına göre iç savaş esnasında kaybolan gerilla babasını bulmasına yardımcı olacak bir ipucu bulduğunu düşünür. Elinde tek bir ipucu olan genç antropolok, çıktığı bu yolda babasını bulmayı başarabilecek midir?
  Nuestras madres filminde yönetmen koltuğuna César Díaz oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ernosto karakterini canlandıran Armando Espitia, Cristina karakterini canlandıran Emma Dib, Nicolass karakterini canlandıran Aurelia Caal ve Juan karakterini canlandıran Julio Serrano Echeverria paylaşıyor.
  7.5
  ( Toplamda 33 oy verildi. )

      4.413

Background
Vizyon: 7 Şubat 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.