1. Organize İşler

  Organize İşler

  Organize İşler Film Özeti ve Detayları: Oldukça karmaşık ve suçlarla dolu olan İstanbul'da Süpermen kostümü giyip ekmek parası kazanmaya çalışan bir adam kendisini birden bire suçluların dünyasında bulur. Suç dünyasının tam ortasına düşmüş olan bu adam, sıradan masum bir kadına aşık olacak ve herkesin kafasını karıştırıp, bir yandan da hayatta kalmaya çalışacaktır.
  Organize İşler filminde yönetmen koltuğuna Yılmaz Erdoğan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Asım Noyan karakterini canlandıran Yılmaz Erdoğan, Süpermen Samet karakterini canlandıran Tolga Çevik, Nuran Ocak karakterini canlandıran Demet Akbağ, Yusuf Ziya Ocak karakterini canlandıran Altan Erkekli, Müslüm Durulmaz karakterini canlandıran Cem Yılmaz ve Umut Ocak karakterini canlandıran Özgü Namal paylaşıyor.
  8.0
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      500

 1. Organize İşler: Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Alındı
    1 sene Önce   270
  Organize İşler: Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Alındı Türk sinemasının önemli filmlerinden olan Organize İşler'in yeni filmi geliyor.
  Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı
    3 ay Önce   1.825
  Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı Online yayın platformu Netflix, 2019'da Türkiye'de en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı.
  Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler!
    6 ay Önce   976
  Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler! Zeynep Çamcı'nın başrolünde yer aldığı komedi filmi 'Feride' den renkli kareler paylaşıldı.
  “Star Wars: The Rise of Skywalker” Fragmanındaki Şok Detaylar
    4 ay Önce   2.114
  “Star Wars: The Rise of Skywalker” Fragmanındaki Şok Detaylar Star Wars: The Rise Of Skywalker filmi yeni fragmanı ile karşımıza çıkmıştı hatırlarsanız. Filme dair oldukça hızlı bir ilerleme ve büyüme yaratıyor ve kendi içinde değişken bir dil geliştiriyor yönetmenimiz.
Background
Vizyon: 23 Aralık 2005
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.