1. Ne Olur Gitme

  Ne Olur Gitme

  Ne Olur Gitme Film Özeti ve Detayları: Kudret altmışlı yaşlarına gelmiş namı olan eski bir kiralık katildir. Artık insan öldürmek istemeyen Kudret, mesleği bırakıp, sakin bir yaşam yaşamak ister. Yeni yaşantısı için ilk önce şehir değiştirir. Küçük bir kasabaya yerleşen Kudret için hayat adeta yeni başlar. Kendine oldukça sakin ve mutlu bir yaşam kuran Kudret geçmişte ki olayların izlerini üzerinden atmaya çalışırken, geçmişi onun peşini bırakmaz. Geçmişte yaşanılan olay ve sırlar ortaya çıkar ve Kudret kendini birden fazla olayın içinde bulur.
  Ne Olur Gitme filminde yönetmen koltuğuna Yüksel Tosun oturuyor. Filmde başrolleri ise; Eren Vurdem, Ümit Acar, Yusuf Atala, Gaye Turgut Evin ve Yeşim Salkım paylaşıyor.
  7.8
  ( Toplamda 224 oy verildi. )

      1.360

 1. Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi
    5 ay Önce   1.235
  Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi Netflix, Martin Scorsese'nin 3.5 saat süren filmi The Irishman'e gelen yoruma komik bir yanıt verdi.
  Peter Dinklage ve Richard Gere’lı Three Christs’tan Fragman Yayınlandı
    6 ay Önce   1.427
  Peter Dinklage ve Richard Gere’lı Three Christs’tan Fragman Yayınlandı İsa olduğunu iddia eden 3 kişiye uygulanan deneyi anlatan, gerçek bir hikayeden uyarlanan Three Christs'tan fragman yayınlandı.
  Orta Yaşlara Gelmeden İzlemeniz Gereken 6 Film
    1 sene Önce   241
  Orta Yaşlara Gelmeden İzlemeniz Gereken 6 Film Zaman çabuk geçiyor.. Yaşınız orta yaşlara gelmeden mutlaka izleyip keyif almanız gereken filmleri hazırladık.
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler
    1 sene Önce   354
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler Romantizmi sevenlere müjde! Sizlere en romantik bulunan filmlerden derleme yaptık!
  Bu Bilim Kurgu Filmleri Ufkunuzu Nirvanaya Çıkaracak
    1 sene Önce   338
  Bu Bilim Kurgu Filmleri Ufkunuzu Nirvanaya Çıkaracak Sinema tarihinde en çok beğeni alan ve pek çok kez alanında ödüle layık görülen bilim kurgu filmlerini listeledik.
Background
Vizyon: 17 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.