1. Marriage Story

  Marriage Story

  Marriage Story Film Özeti ve Detayları: Bir dönem gayet mutlu bir aile yaşantısı olan evli bir çiftin New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan çalkantılı boşanma süreçlerine odaklanıyor. Boşanma arefesinde olan bir yönetmen ve onun aktris karısını konu edinen filmde, çiftin çalkantılı boşanma süreçleri tüm detaylarıyla gözler önüne seriliyor.
  Marriage Story filminde yönetmen koltuğuna Akademi Ödülleri'nde aday gösterilen yönetmen Noah Baumbach oturuyor. Filmde başrolleri ise; Charlie karakterini canlandıran Adam Driver, Nicole karakterini canlandıran Scarlett Johansson, Nora Fanshaw karakterini canlandıran Laura Dern ve Cassie karakterini canlandıran Merritt Wever paylaşıyor.
  6.6
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      2.221

 1. Gotham Ödülleri’nde En İyi Film Ödülü “Marriage Story”nin Oldu!
    7 ay Önce   1.055
  Gotham Ödülleri’nde En İyi Film Ödülü “Marriage Story”nin Oldu! 29. Gotham ödülleri'nde Scarlett Johansson ve Adam Driver başrollü Netflix yapımı Marriage Story 4 dalda ödül alarak geceye damgasını vurdu.
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı!
    7 ay Önce   1.689
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı! 77. Altın Küre Ödülleri adayları resmi olarak açıklandı. The Irishman, Marriage Story ve Once Upon a Time.. in Hollywood öne çıkan yapımlardan oldu.
  Time Dergisi 2019’un En İyi 10 Filmini Seçti
    7 ay Önce   1.641
  Time Dergisi 2019’un En İyi 10 Filmini Seçti Time, 2019'un en iyi filmlerini derlediği bir liste yayınladı. Listede Marriage Story, The Irishman gibi yapımlar da bulunuyor.
  Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu
    6 ay Önce   1.941
  Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu 26. SAG Ödülleri sahiplerini buldu. Film alanında ödülün sahibi Parasite oldu.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    6 ay Önce   2.019
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
Background
Vizyon: 6 Aralık 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.