1. Lara

  Lara

  Lara Film Özeti ve Detayları: Altmışıncı doğum gününü kutlayacak olan Lara için bu doğum günü diğerlerine göre çok farklı anlam içermektedir. Lara’nın çok sevdiği oğlu Victor, annesinin doğum gününde ilk piyano konserini verecektir. Oğlu için bugüne dek her türlü fedakarlığı yapmış olan Lara, bu özel günde ona ayrıca bir müzik kariyeri planlar. Ayrıca oğlunun vereceği ilk konserin kendi doğum gününe denk gelmesi ise Lara’yı oldukça mutlu eder. Ancak Lara, mutluluğunun yanında bir o kadar da endişe duyar. Konsere ve doğum gününe artık bir hafta kalmıştır. Ancak ciddi bir sorun vardır bir hafta kala oğlu ile iletişimi kesilmiştir. Verilecek konserin kendisini tatmin etmeyeceğini düşünmeye başlayan Lara, bugünü kurtarmak için hemen harekete geçer. Konser için satışa çıkan biletlerin satılmayan kısmının tamamını satın alan Lara, tanıştığı herkese ayrım yapmadan biletleri hediye eder. Konserin verileceği geceyi unutulmaz kılmak için kolları sıvayan Lara, büyük çaba içinde olsa da işleri bir türlü kendi kontrolü altına almayı beceremez.
  Lara filminde yönetmen koltuğuna Jan-Ole Gerster oturuyor. Filmde başrolleri ise; Lara karakterini canlandıran Corinna Harfouch, Victor karakterini canlandıran Tom Schilling, Mr. Czerny karakterini canlandıran André Jung, Prof. Reinhoffer karakterini canlandıran Volkmar Kleinert ve Mother karakterini canlandıran Gudrun Ritter paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

      2.327

 1. Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı
    7 ay Önce   1.913
  Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı Sony Pictures, "Bad Boys for Life" senaristi Chris Bremner'ın senaryoyu yazmak için geri döndüğü isimsiz dördüncü "Bad Boys" filminin çalışmalarına erkenden başladı.
  Daniel Craig’li Knives Out’un Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı
    7 ay Önce   1.382
  Daniel Craig’li Knives Out’un Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı Rian Johnson, Knives Out'un devam filmi için hazırlıklara başladıklarını açıkladı.
  Yahya Abdul-Mateen II, The Matrix 4 İçin Çalışmalara Başladı
    7 ay Önce   1.283
  Yahya Abdul-Mateen II, The Matrix 4 İçin Çalışmalara Başladı Efsane Matrix serisinin devam filmi Matrix 4'te genç Morpheus'u canlandıracak olan Yahya Abdul-Mateen II, çalışmalara başladı.
  Daniel Craig, Neden Son Bir Kez Daha James Bond Olarak Döndüğünü Açıkladı
    8 ay Önce   1.449
  Daniel Craig, Neden Son Bir Kez Daha James Bond Olarak Döndüğünü Açıkladı Daniel Craig, neden James Bond olarak No Time to Die filmine geri döndüğünü açıkladı.
  Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi
    8 ay Önce   1.241
  Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi Netflix, Martin Scorsese'nin 3.5 saat süren filmi The Irishman'e gelen yoruma komik bir yanıt verdi.
Background
Vizyon: 27 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.