1. Kız Kardeşler

  Kız Kardeşler

  Kız Kardeşler Film Özeti ve Detayları: Havva, Reyhan ve Nurhan küçük yaşta annelerini kaybetmiş üç kardeştir. Annelerini kaybeden üç kız kardeş, kasaba da yaşayan farklı ailelerin yanına besleme olarak gönderilir. Birbirinden kendi istekleri dışında koparılan kız kardeşler, yeni yaşamlarına adapte olma konusunda da oldukça zorlanır. Gönderildikleri ailelerin yanında tutunamayan üç kardeş, baba ocağına geri gelir. Aradan yıllar geçer ve kardeşler köylerine geri döner. Ancak bu defa geçmişte kaçmış oldukları gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalırlar.
  Kız Kardeşler filminde yönetmen koltuğuna Emin Alper oturuyor. Filmde başrolleri ise; Reyhan karakterini canlandıran Cemre Ebuzziya, Nurhan karakterini canlandıran Ece Yüksel, Havva karakterini canlandıran Helin Kandemir ve Şevket karakterini canlandıran Müfit Kayacan paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      754

 1. “Küçük Kadınlar” Filminden Bol Yıldızlı Görseller Geldi!
    8 ay Önce   994
  “Küçük Kadınlar” Filminden Bol Yıldızlı Görseller Geldi! Hollywood yıldızlarını bünyesine taşıyan uyarlamanın yeni kareleri yayınlandı.“Küçük Kadınlar“ filmi zenginleştirdiği kadrosundan kareleri bizlerle paylaştı. Louisa May Alcott'un unutulmaz romanından kurgulanan film, kadrosuyla nefes kesecek gibi bir izlenim bıraktı.
  Greta Gerwig’in Little Women Uyarlamasından Yeni Klip Yayınlandı
    3 ay Önce   1.181
  Greta Gerwig’in Little Women Uyarlamasından Yeni Klip Yayınlandı Greta Gerwig'in yönetmenlik koltuğuna oturduğu Little Women uyarlamasından yeni bir klip yayınlandı.
  Apple TV+’nin The Banker Filminin Yayın Tarihi Ciddi Suçlamalar Nedeniyle Ertelendi!
    3 ay Önce   992
  Apple TV+’nin The Banker Filminin Yayın Tarihi Ciddi Suçlamalar Nedeniyle Ertelendi! Apple Tv+'nın Samuel L. Jackson başrollü filmi The Banker yayın tarihi askıya alındı.
  “Küçük Kadınlar” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var!
    7 ay Önce   4.667
  “Küçük Kadınlar” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var! Ünlü yazar Louisa May Alcott’un klasikleşmiş romanından uyarlanılarak beyaz perdeye aktarılan “Küçük Kadınlar” - “Little Women” filminden Türkçe Altyazılı ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Fighting with My Family Filminden Yeni Klip Geldi
    1 sene Önce   208
  Fighting with My Family Filminden Yeni Klip Geldi Yıldızlardan oluşan kadrosuyla yayına girmesi beklenen Fighting with My Family'den yeni fragman geldi.
Background
Vizyon: 13 Eylül 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.