1. Kader Postası

  Kader Postası

  Kader Postası Film Özeti ve Detayları: Zeynep ve Yusuf çocukluklarından beri beraber büyüyen iki gençtir. İkisi arasında ki çocukluk arkadaşlıkları, ergenlik dönemlerine geldiklerinde aşka dönüşür. Bir gün Yusuf'un kasabadan aniden gidişi, çiftin yollarının ayrılmasına neden olur. Zeynep'in yaşamış olduğu bu acı, ergenlik dönemini atlatıp, yetişkin bir kadın olmasına vesile olur. Çocukluğundan beri beraber olduğu Yusuf'un gişinin acısına dayanamayan Zeynep, çektiği acıyı kağıda dökmeye başlar. Yazdığı mektupları mahkumlara yollayan Zeynep, böylece kaybettiği sevgiyide mahkumlarda arar hale gelir. Bir süre sonra Zeynep'in yolu müebbet cezası alan bir mahkumla kesişir.
  Kader Postası filminde yönetmen koltuğuna Elif Akarsu Polat ve Çiğdem Bozali ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Boncuk Yılmaz, Benian Dönmez, Şahin Ergüney ve Tansel Öngel paylaşıyor.
  6.6
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      1.892

Background
Vizyon: 20 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.