1. Güven

  Güven

  Güven Film Özeti ve Detayları: Ali ve Meryem çifti sıradan bir yaşam sürmektedir. Meryem'in Ali ile evlenmeden önce Ferit adında ki sevgilisinden bir çocuğu vardır. Yıllar sonra Ferit geri döner. Ali, Ferit'in geri dönüşünden şüphelenir ve Meryem'i güven testine sokar. Meryem, Ferit'e olan aşkını mı tercih eder? Yoksa kocası Ali'ye sadakati mi ortaya koyar. Bu sorular sorulurken Ali'nin Meryem'e olan güveni her geçen gün daha da azalır.
  Güven filminin yönetmen koltuğuna Sefa Öztürk oturuyor. Filmin başrollerini ise; Bülent Çolak, Feride Çetin, Gözde Çığacı ve Serkan Keskin paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      624

 1. Netflix “Jingle Jangle: A Christmas Journey”den Fragman Paylaştı
    2 hafta Önce   4
  Netflix “Jingle Jangle: A Christmas Journey”den Fragman Paylaştı Netflix, Noel dönemine özel hayata geçirdiği Jingle Jangle: A Christmas Journey filminden fragman yayınladı. Film, Kasım ayında izleyicilerle buluşacak.
  Barry Jenkins İmzalı “The Undergorund Railroad”dan Yeni Detaylar!
    2 hafta Önce   9
  Barry Jenkins İmzalı “The Undergorund Railroad”dan Yeni Detaylar! Barry Jenkins'in yönetmenliğini yaptğı The Underground Railroad dizisinden yeni detaylar yayınlandı. Dizi, bir özgürlük mücadelesini konu alacak.
  Sacha Baron Cohen’li Borat 2’den İlk Fragman Yayınlandı
    2 hafta Önce   3
  Sacha Baron Cohen’li Borat 2’den İlk Fragman Yayınlandı Sacha Baron Cohen'in başrolü üstlendiği Borat 2 filminden ilk fragman yayınlandı. Film, 23 Ekim'de izleyicilerle buluşacak.
  James Cameron, Avatar 2’nin Çekimlerini Tamamladıklarını Duyurdu
    3 hafta Önce   3
  James Cameron, Avatar 2’nin Çekimlerini Tamamladıklarını Duyurdu Film yapımcısı ve yönetmen James Cameron, Avatar 2'nin çekimlerini tamamladıklarını, Avatar 3'ün ise çekimlerinin yüzde 95'ini tamamladıklarını duyurdu.
  Netflix, Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua’yı Yeniden Bir Araya Getiren The Guilty Filminin Haklarını Satın Aldı!
    3 hafta Önce   3
  Netflix, Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua’yı Yeniden Bir Araya Getiren The Guilty Filminin Haklarını Satın Aldı! Dijital yayın platformu Netflix, daha önce Southpaw'da birlikte çalışan Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua'yı bir araya getirecek The Guilty filminin haklarını satın aldı.
Background
Vizyon: 8 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.