1. Güven

  Güven

  Güven Film Özeti ve Detayları: Ali ve Meryem çifti sıradan bir yaşam sürmektedir. Meryem'in Ali ile evlenmeden önce Ferit adında ki sevgilisinden bir çocuğu vardır. Yıllar sonra Ferit geri döner. Ali, Ferit'in geri dönüşünden şüphelenir ve Meryem'i güven testine sokar. Meryem, Ferit'e olan aşkını mı tercih eder? Yoksa kocası Ali'ye sadakati mi ortaya koyar. Bu sorular sorulurken Ali'nin Meryem'e olan güveni her geçen gün daha da azalır.
  Güven filminin yönetmen koltuğuna Sefa Öztürk oturuyor. Filmin başrollerini ise; Bülent Çolak, Feride Çetin, Gözde Çığacı ve Serkan Keskin paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      569

 1. Daniel Radcliffe Başrollü Gerilim Filmi “Escape From Pretoria”dan Fragman!
    4 hafta Önce   1.454
  Daniel Radcliffe Başrollü Gerilim Filmi “Escape From Pretoria”dan Fragman! Momentum Pictures, Daniel Radcliffe ve Daniel Webber'ın başrollerini paylaştığı gerilim filmi Escape from Pretoria'dan yeni bir fragman yayınladı.
  Bong Joon Ho, HBO İçin Uyarlanacak Parasite Dizisi Hakkında Konuştu
    1 ay Önce   1.420
  Bong Joon Ho, HBO İçin Uyarlanacak Parasite Dizisi Hakkında Konuştu Bong Joon Ho, Adam McKay ile HBO için hazırlayacağı Parasite dizisi hakkında konuştu. İşte ikili arasında geçen sohbetin tüm detayları...
  Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!
    1 ay Önce   1.718
  Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi! Karakomik Filmler: Deli ve Emanet'ten yeni teaser yayınlandı.
  Disney+ Filmi “Timmy Failure: Mistakes Were Made”den Fragman Yayınlandı
    1 ay Önce   1.018
  Disney+ Filmi “Timmy Failure: Mistakes Were Made”den Fragman Yayınlandı Disney+'ın çocuk kitabından uyarlanan filmi Timmy Failure: Mistakes Were Made'den fragman paylaşıldı.
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi
    2 ay Önce   2.790
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi Cem Yılmaz'ın imza attığı Karakomik Filmlerin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli'den iki ayrı fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 8 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.