1. Forrest Gump

  Forrest Gump

  Forrest Gump adında ki orta yaşlı bir adamın zeka zeviyesi yetmiş yaşında ki bir insanın zeka seviyesindedir. Küçüklüğünde zeka seviyesi normal olmadığından ötürü devlet okullarına girmekte bir hayli güçlük çeken Forrest, ilerleyen dönemlerde insan aklına aykırı gelecek başarılara imza atar. Zeka seviyesi düşük olmasına rağmen fiziksel gücü çok iyi olan adamın, zamanla gelişen istem dışı olaylar halkasında bizi fantastik maceralara sürüklüyor. 1994 yılı ABD yapımı olan Forrest Gump Filmi 11 Kasım 1994 tarihinde ülkemiz sinemalarında boy göstermiştir. OSCAR Ödülü'n de Tom Hanks bu film ile En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanmayı başarmıştır.
  6.3
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

      1.603

 1. Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek
    1 ay Önce   1.352
  Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek Warner Bros için üretilecek bilim kurgu filmi Ares'in yönetmenliğini Robert Zemeckis üstlenecek.
  Martin Scorsese’nin “Killers of the Flower Moon” Filminin Çekimlerine Mart 2020’de Başlanacak
    3 ay Önce   1.087
  Martin Scorsese’nin “Killers of the Flower Moon” Filminin Çekimlerine Mart 2020’de Başlanacak Martin Scorsese'nin Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro başrollü yeni filmi Killers of the Flower Moon'un çekimlerine ilkbaharda başlanacak.
  Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.503
  Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı! Fred Rogers'ın hayatını beyaz perdeye aktaran A Beautiful Day in the Neighborhood’dan yeni fragman yayınlandı.
Background
1 OSCAR Ödülü kazandı.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    KARAŞOVALYE 24 Temmuz 2018 03:33:25

  ÇOK FARKLI BİR FİLM PEK KEYİF ALMADIM AÇIKCASI AMA İÇİNDEN DERS ÇIKARTILACAK KONULAR VAR YİNEDE İZLENİLMESİ GEREK

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.