1. Uzun Kız – (Dylda)

  Uzun Kız – (Dylda)

  Uzun Kız Film Özeti ve Detayları: 2. Dünya Savaşı’nın hemen akabinde kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen iki kadının hikayesine odaklanıyor. 1945 yılında yaşanan 2. Dünya Savaşı, Dünya genelinde bir çok şehrin yıkılmasına, insanların fiziksel ve ruhsal olarak büyük yara almasına sebep olur. Artık savaş sona ermiş, üzerinden aylar geçmiştir. Ancak savaşın etkileri aynı tazeliğini sürdürmektedir. Iya Sergueeva ve cepheden yeni dönmüş olan arkadaşı Masha ile elele verip hayatlarını yeniden inşa etmek için harekete geçer. Fiziksel yapısıyla diğer insanlardan ayrılan Iya arkadaşı Masha’nın oteritesi altında yaşam sürmeye başlar. Bir süre sonra bu durum iki kadının ilişkisinin çok farklı bir boyuta taşınmasına neden olur.
  Dylda filminde yönetmen koltuğuna Kantemir Balagov oturuyor. Filmde başrolleri ise; Iya Sergueeva karakterini canlandıran Viktoria Miroshnichenko, Masha karakterini canlandıran Vasilisa Perelygina, Pashka karakterini canlandıran Timofey Glazkov ve Stepan karakterini canlandıran Konstantin Balakirev paylaşıyor.
  6.5
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      1.928

Background
Vizyon: 6 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.