1. Dilsiz

  Dilsiz

  Dilsiz Film Özeti ve Detayları: Küçük bir evde yalnız başına yaşayan Sami, duvar ressamlığı yaparak geçinmeye çalışır. Bir gün babaannesinin ölüm haberini alan Sami, kendisine bir sandık miras bıraktığını öğrenir. Sami'ye babaannesinden miras kalan sandığın içi hat sanatıyla ilgili malzeme doludur. Sami hiç ilgi duymadığı hat sanatı malzemelerinden kurtulmanın yollarını ararken, Selma adında ki güzel bir kadınla tanışır ve bu andan itibaren hayatı çok başka bir hale bürünür. Selma eskiden hat sanatıyla ilgilenmiş bir kadındır ve Sami onun kendisini yönlendirmesiyle hat sanatına karşı ilgi duymaya başlar. Bu esnada eski toprak, çok yetenekli ve zor bir hattat olan Eşref Efendi'den destek alan Sami, kısa bir zaman içinde Eşref Efendi ve Selma arasında sıkışır. İçine düştüğü bu durum Sami'yi çok zorlu bir serüvene sürükler.
  Dilsiz filminde yönetmen koltuğuna Murat Pay oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ozan Çelik, Mim Kemal Öke, Vildan Atasever ve Emin Gürsoy paylaşıyor.
  6.8
  ( Toplamda 35 oy verildi. )

      2.359

Background
Vizyon: 29 Kasım 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.