1. Dayı: Bir Adamın Hikayesi

  Dayı: Bir Adamın Hikayesi

  Dayı: Bir Adamın Hikayesi Film Özeti ve Detayları: filmin içeriği ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmazken, Ezel dizisinde 1971 yılında İstanbul’a gelen Ramiz Karaeski’nin gençlik dönemleri anlatılmış ancak tam olarak ne yaptığı çözülemeyen bir karakter olarak kalmıştı. Tanıtım videosundaki görüntülere göre ya karakterin geçmişinde işlediği cinayetin ardından yaşadıkları anlatılacağı ya da diziden bağımsız bir konu işlenerek Dayı karakteri farklı bir şekilde ele alınacağı tahmin ediliyor.
  7.4
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      3.390

  •  Tür: Dram , Fragmanlar
  •  Orjinal Adı: Dayı: Bir Adamın Hikayesi
  •  Süre: Belirsiz Dakika
  •  Ülke::
 1. “Dayı: Bir Adamın Hikayesi” Filminin Tanıtım Videosu ve Posteri Yayınlandı!
    11 ay Önce   2.164
  “Dayı: Bir Adamın Hikayesi” Filminin Tanıtım Videosu ve Posteri Yayınlandı! Ezel dizisinin en sevilen karakterlerinden "Dayı"nın geçmişinin anlatılacağı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminden ilk poster ve tanıtım videosu yayınlandı.
Background
Vizyon: 6 Kasım 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.