1. Ali

  Ali

  Ali Film Özeti ve Detayları: Ali mide kanserine yakalanmış genç bir adamdır. Babası Cemil, oğluna her konuda destek verip adeta onun etrafında bu süreçte pervane olur. Ali'nin hastalığı gün geçtikçe yaşam şeklinin değişmesine neden olurken, babası Cemil'in de hayatı oğlu ile beraber değişir. Oğlunu tedavi ettirip iyileştirebilmek için büyük bir çaba sarf eden Cemil her geçen gün erimeye başlar.
  Ali filminde yönetmen koltuğuna Ramazan Özer oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ali karakterini canlandıran Gürbey İleri, Cemil karakterini canlandıran Hakan Meriçliler, Gülizar karakterini canlandıran Semra Dinçer ve Aslı karakterini canlandıran Karel Gürtekin paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      426

 1. Kraliyet Ailesi, HBO Max’ta Animasyon Dizisi Oluyor!
    1 ay Önce   1.189
  Kraliyet Ailesi, HBO Max’ta Animasyon Dizisi Oluyor! İngiliz Kraliyet ailesi, HBO Max kanalında yayınlanacak animasyon dizisine konu olacak.
  Lashana Lynch, 007 Rolünü Devralma İhtimaliyle İlgili Konuştu
    2 ay Önce   1.033
  Lashana Lynch, 007 Rolünü Devralma İhtimaliyle İlgili Konuştu Lashana Lynch, 25. James Bond filmi No Time to Die'da 007 rolünü devralacağı yönündeki iddialarla ilgili konuştu.
  Natalie Dormer’lı Penny Dreadful: City of Angels’a İlk Bakış!
    2 ay Önce   1.166
  Natalie Dormer’lı Penny Dreadful: City of Angels’a İlk Bakış! Penny Dreadful'un spin-off dizisi Penny Dreadful: City of Angels'tan ilk görseller yayınlandı.
  James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı!
    3 ay Önce   1.093
  James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı! James Wan, yeni film projesi Malignant'an yeni bir set görüntüsü paylaştı.
  Film Festivali Değerlendirme Kurulu’ndan Altın Portakal Açıklaması!
    4 ay Önce   855
  Film Festivali Değerlendirme Kurulu’ndan Altın Portakal Açıklaması! 56. Altın Portakal Film Festivali'nde birçok ödülün Bozkır filmine verilmesine gelen tepkiler sürüyor. Film Festivali Değerlendirme Kurulu bu kararların düzeltilmesini istedi.
Background
Vizyon: 22 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.