1. The Two Popes

  The Two Popes

  The Two Popes Film Özeti ve Detayları: Katolik Kilisesi'nde yaşanan iki zıt görüşe sahip üstün güç sahibi adamın birbirleriyle olan rekabetini konu ediyor. Her iki adam da hem geçmişlerini, hemde modern dünyanın ihtiyaçlarını tartıp Katolik Kilisesi'nin daha ileri seviyeye çıkmasını sağlamalıdır.
  The Two Popes filminde yönetmen koltuğuna Fernando Meirelles oturuyor. Filmde başrolleri ise; Pope Benedict karakterini canlandıran Anthony Hopkins, Pope Francis karakterini canlandıran Jonathan Pryce, Genç Pope Francis karakterini canlandıran Juan Minujin ve Cardinal Turkson karakterini canlandıran Sidney Cole paylaşıyor.
  The Two Popes 6.7 / 10 25 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.359

 1. Fernando Meirelles İklim Değişikliğini Konu Alan Netflix Filmi Yapacak
    3 ay Önce   1.024
  Fernando Meirelles İklim Değişikliğini Konu Alan Netflix Filmi Yapacak Bu yıl The Two Popes filmi ile izleyicilerin karşısına çıkan Fernando Meirelles, katıldığı etkinlikte iklim değişikliği ile ilgili bir film yapacağını ve bunun Netflix yapımı olacağını söyledi.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    2 hafta Önce   1.975
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı!
    3 hafta Önce   1.614
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı! 73. Bafta Ödülleri adayları açıklandı. Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker, 11 dalda aday olarak öne çıkan yapım oldu.
  Ryan Reynolds’lı 6 Underground’dan Yeni Bir Fragman Daha Yayınlandı!
    2 ay Önce   1.427
  Ryan Reynolds’lı 6 Underground’dan Yeni Bir Fragman Daha Yayınlandı! 13 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak 6 Underground filminden fragman paylaşıldı.
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı!
    2 ay Önce   1.646
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı! 77. Altın Küre Ödülleri adayları resmi olarak açıklandı. The Irishman, Marriage Story ve Once Upon a Time.. in Hollywood öne çıkan yapımlardan oldu.
Background
Vizyon: 20 Aralık 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.