1. Saf

  Saf

  Saf Film Özeti ve Detayları: Remziye ve Kamil çifti İstanbul Fikirtepe'de bir gecekondu mahallesinde yaşar. Son derece naif bir adam olan Kamil, hemen yan mahallelerinde yeni başlayan kentsel dönüşüm çalışmalarının şantiyesinde işe başlar. Ancak mahalle halkı bu kentsel dönüşüm çalışmasına çok karşıdır ve Kamil'e baskı yapmaktadırlar. Mahalle ve işyerinde gördüğü baskılar Kamil'ide başka bir adama dönüştürmeye başlamıştır. Kamil'in içinde bulunduğu bu durum kendisinden sonra en çok Remziye'yi etkilemeye başlar.
  Saf filminde yönetmen koltuğuna Ali Vatansever oturuyor. Filmde başrolleri ise; Kamil karakterini canlandıran Erol Afşin, Remziye karakterini canlandıran Saadet Işıl Aksoy, Fatih karakterini canlandıran Onur Buldu ve Nevin karakterini canlandıran Ümmü Putgül paylaşıyor.
  Saf 7.8 / 10 5 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      452

 1. Prömiyerini Cannes’da Gerçekleştiren Kül En Saf Beyazdır Filminden Fragman Geldi
    10 ay Önce   162
  Antalya Film Forum’un Kazananları Belli Oldu!
    3 hafta Önce   984
  Antalya Film Forum’un Kazananları Belli Oldu! Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenen Antalya Film Forumu'nda ödüller sahiplerini buldu. Film projelerine destek vermeye devam eden Antalya Film Forum, bu yıl 16 projeyi 530 bin TL para ödülüyle destekledi.
  Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir’de Sona Erdi!
    1 ay Önce   829
  Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir’de Sona Erdi! Engelsiz filmler festivali, Eskişehir'de sona erdi. Bu yıl 7. kez gerçekleştirilen Engelsiz Filmler Festivali, İstanbul'un ardından Eskişehir ayağının da sonuna geldi.
  “Avengers: Endgame” İçin Marvel’dan Spoilerlara Karşı Uyarı
    7 ay Önce   993
  “Avengers: Endgame” İçin Marvel’dan Spoilerlara Karşı Uyarı Dünya genelinde vizyona giren ve yılın en merak uyandıran filmi olarak karşımıza çıkan "Avengers: Endgame" için Marvel'dan Spoilerlara karşı uyarı yapıldı.
  Hayvan Mezarlığı Filminin Yeni Poster ve Fragmanı Yayınlandı
    10 ay Önce   275
  Hayvan Mezarlığı Filminin Yeni Poster ve Fragmanı Yayınlandı Pet Sematary - Hayvan Mezarlığı Filminden Yeni Poster ve Fragman geldi.
Background
Vizyon: 19 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.