1. Ne Olur Gitme

  Ne Olur Gitme

  Ne Olur Gitme Film Özeti ve Detayları: Kudret altmışlı yaşlarına gelmiş namı olan eski bir kiralık katildir. Artık insan öldürmek istemeyen Kudret, mesleği bırakıp, sakin bir yaşam yaşamak ister. Yeni yaşantısı için ilk önce şehir değiştirir. Küçük bir kasabaya yerleşen Kudret için hayat adeta yeni başlar. Kendine oldukça sakin ve mutlu bir yaşam kuran Kudret geçmişte ki olayların izlerini üzerinden atmaya çalışırken, geçmişi onun peşini bırakmaz. Geçmişte yaşanılan olay ve sırlar ortaya çıkar ve Kudret kendini birden fazla olayın içinde bulur.
  Ne Olur Gitme filminde yönetmen koltuğuna Yüksel Tosun oturuyor. Filmde başrolleri ise; Eren Vurdem, Ümit Acar, Yusuf Atala, Gaye Turgut Evin ve Yeşim Salkım paylaşıyor.
  Ne Olur Gitme 7.8 / 10 224 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 224 oy verildi. )

      1.154

 1. Orta Yaşlara Gelmeden İzlemeniz Gereken 6 Film
    7 ay Önce   151
  Orta Yaşlara Gelmeden İzlemeniz Gereken 6 Film Zaman çabuk geçiyor.. Yaşınız orta yaşlara gelmeden mutlaka izleyip keyif almanız gereken filmleri hazırladık.
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler
    7 ay Önce   218
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler Romantizmi sevenlere müjde! Sizlere en romantik bulunan filmlerden derleme yaptık!
  Bu Bilim Kurgu Filmleri Ufkunuzu Nirvanaya Çıkaracak
    7 ay Önce   190
  Bu Bilim Kurgu Filmleri Ufkunuzu Nirvanaya Çıkaracak Sinema tarihinde en çok beğeni alan ve pek çok kez alanında ödüle layık görülen bilim kurgu filmlerini listeledik.
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler
    8 ay Önce   213
  11 Ocak 2019 Cuma Vizyona Girecek Filmler 11 Ocak 2019 Cuma günü vizyona girecek olan birbirinden güzel yedi film bulunuyor. İşte vizyona girecek olan filmlerin listesi karşınızda.
  2019 Yılının İlk Haftası Vizyona Girecek Filmler
    8 ay Önce   307
  2019 Yılının İlk Haftası Vizyona Girecek Filmler 2019 yılının ilk haftası 4 Ocak Cuma günü birbirinden güzel filmler vizyonlarda boy göstermeye başlayacak. Bizde ilk hafta vizyona girecek filmleri sizler için tek bir sayfa altında topladık.
Background
Vizyon: 17 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.