1. Lara

  Lara

  Lara Film Özeti ve Detayları: Altmışıncı doğum gününü kutlayacak olan Lara için bu doğum günü diğerlerine göre çok farklı anlam içermektedir. Lara’nın çok sevdiği oğlu Victor, annesinin doğum gününde ilk piyano konserini verecektir. Oğlu için bugüne dek her türlü fedakarlığı yapmış olan Lara, bu özel günde ona ayrıca bir müzik kariyeri planlar. Ayrıca oğlunun vereceği ilk konserin kendi doğum gününe denk gelmesi ise Lara’yı oldukça mutlu eder. Ancak Lara, mutluluğunun yanında bir o kadar da endişe duyar. Konsere ve doğum gününe artık bir hafta kalmıştır. Ancak ciddi bir sorun vardır bir hafta kala oğlu ile iletişimi kesilmiştir. Verilecek konserin kendisini tatmin etmeyeceğini düşünmeye başlayan Lara, bugünü kurtarmak için hemen harekete geçer. Konser için satışa çıkan biletlerin satılmayan kısmının tamamını satın alan Lara, tanıştığı herkese ayrım yapmadan biletleri hediye eder. Konserin verileceği geceyi unutulmaz kılmak için kolları sıvayan Lara, büyük çaba içinde olsa da işleri bir türlü kendi kontrolü altına almayı beceremez.
  Lara filminde yönetmen koltuğuna Jan-Ole Gerster oturuyor. Filmde başrolleri ise; Lara karakterini canlandıran Corinna Harfouch, Victor karakterini canlandıran Tom Schilling, Mr. Czerny karakterini canlandıran André Jung, Prof. Reinhoffer karakterini canlandıran Volkmar Kleinert ve Mother karakterini canlandıran Gudrun Ritter paylaşıyor.
  Lara 7.3 / 10 27 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

      2.064

 1. The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!
    2 gün Önce   1.254
  The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı! The Conjuring serisinin yeni filminin adı ve vizyon tarihi resmi olarak duyuruldu. Filmin isminin "The Conjuring: The Devil Made Me Do It" olduğu açıklandı.
  Robert Pattinson, Batman’i Süper Kahraman Olarak Görmüyor!
    1 hafta Önce   1.388
  Robert Pattinson, Batman’i Süper Kahraman Olarak Görmüyor! The Batman'in başrol oyuncusu Robert Pattinson, Sunday Today With Willie Geist programında Batman'i süper kahraman olarak görmediğini açıkladı.
  Martin Scorsese’nin The Irishman’i Neden Dizi Olarak İzlenemez?
    1 hafta Önce   903
  Martin Scorsese’nin The Irishman’i Neden Dizi Olarak İzlenemez? Üç buçuk saat süren son filmi The Irishman ile ilgili konuşan Martin Scorsese, filmin dizi yerine neden film olarak izlenmesi gerektiğini anlattı.
  Karayip Korsanları’nın Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı!
    2 ay Önce   1.414
  Karayip Korsanları’nın Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı! 2017 yılında beşinci filmi ile izleyicilerin karşısına çıkan Karayip Korsanları'nın yeni filmiyle ilgili gelişmeler ortaya çıktı. Disney, yeni film için Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile anlaştı.
  Disney CEO’su Marvel Eleştirilerini Saygısızlık Olarak Değerlendirdi
    2 ay Önce   925
  Disney CEO’su Marvel Eleştirilerini Saygısızlık Olarak Değerlendirdi Disney'in CEO'su Bob Iger, son günlerde Marvel filmleriyle ilgili süren tartışmaya dahil oldu. Iger, Martin Scorcese ve Francis Ford Coppola'nın eleştirilerini saygısızlık olarak değerlendirdi.
Background
Vizyon: 20 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.