1. Küçük Şeyler

  Küçük Şeyler

  Küçük Şeyler Film Özeti ve Detayları: Bahar ve Onur adında ki iki beyaz yakalının yaşam tarzını konu ediyor. İkili arasında yaşanan tartışmalar, bedensel ve ruhsal değişimlere nasıl uğradığına odaklanılıyor.
  Küçük Şeyler filminde yönetmen koltuğuna Kıvanç Sezer oturuyor. Filmde başrolleri ise; Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak ve Seda Türkmen paylaşıyor.
  Küçük Şeyler 5.1 / 10 16 kullanıcı oyu.
  5.1
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

      1.259

 1. 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kazananları Belli Oldu!
    2 hafta Önce   1.244
  56. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kazananları Belli Oldu! Bu yıl "Öze Dönüş" temasıyla yola çıkan 56. Altın Portakal Film Festivali'nin ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın En İyi Film Ödülü'nü Ali Özel'in Bozkır'ı kazandı.
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor
    3 hafta Önce   1.023
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 56. kez gerçekleştirilecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali yarın başlıyor. Festival boyunca toplam 66 film izleyicilerle buluşturulacak.
  “Marvel Filmleri Sinema Mıdır?” Tartışması Devam Ediyor!
    2 hafta Önce   1.035
  “Marvel Filmleri Sinema Mıdır?” Tartışması Devam Ediyor! Martin Scorsese'in Marvel filmleriyle ilgili açıklamalarını netleştirmesinin ardından tartışmanın biteceği düşünülmüştü ancak Francis Ford Coppola yeniden açıklama yaptı.
  “Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı!
    4 hafta Önce   1.153
  “Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı! Disney+ (disney plas diye okuyabiliriz) olarak ön plana çıkan yeni tv platformunda 'Lady and The Tramp' filminin fragmanı da yayınlandı. Son dönemlerde büyük bir yatırım ile ilerleyen Disney+ platformu, bakalım karşımıza nasıl çıkıyor? Bu filmin fragmanı çok ilgi çekecek diyebiliriz.
  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı
    4 ay Önce   811
  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı Filmde başrolleri ve küçüklüğünü 3 ayrı isim oynayacak olup, bunlardan birisi küçüklüğünden başlayıp genç hali ve benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu Hayat Van Eck olacak. Hayat Van Eck ile beraber diğer iki minik oyuncuyu da filme hazırlayan isim ise abisi Naim Süleymanoğlu gibi milli gurumuz olan Muharrem Süleymanoğlu’dur. Böylelikle filmde kendisinden de bir şeyler görme fırsatımız olacak.
Background
Vizyon: 29 Kasım 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.