1. Kapı

  Kapı

  Kapı Film Özeti ve Detayları: Seneler önce Mardin'den Berlin'e göç eden Suryani bir ailenin hikayesi konu ediliyor. Yakup ahşap ustasıdır eşi Şemsa'yı ve üç çocuğunu da alarak Mardin'den Berlin'e göç eder. Eşi, çocukları ve torunları ile beraber Berlin'de kendilerince bir düzen kurmuş, mutlu bir yaşam sürerler. Her şey yolunda giderken bir gün Mardin'den aileye bir haber gelir ve ailenin tüm düzeni bozulur. Ansızın gelen telefon tam yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile alakalıdır. Yirmi beş yıl önce büyük bir acı yaşayan aile aldıkları telefon ile yeniden heyecana kapılır. Hiç vakit kaybetmeden Berlin'den Mardin'e hareket eden Yakup ve Şemsa yanlarına torunları Nardin'ide alır. Yıllar önce ayrıldığı köyüne geri gelen Yakup, gördüğü manzara karşısında yıkıma uğrar. Köylerini terk edilmiş bir halde bulan Yakup, evini ise yağmalanmış bir halde bulur. Evdeki kapısının çalındığını fark eden Yakup, kapıyı bulmakta kararlıdır ve evinin kapısının peşine düşecektir. Kapıyı Remzi isimli bir kaçakçının söktüğünü öğrenen Yakup, çok geçmeden Remzi'yi bulur. Nardin ve Remzi'yi yanına alan Yakup, ilk önce Kayseri'ye ardından da İstanbul'a doğru hareket eder. Kapı Yakup için neden bu kadar önemlidir? Yakup acaba kapıyı bulabilecek midir?
  Kapı filminde yönetmen koltuğuna Nihat Durak oturuyor. Filmde başrolleri ise; Yakup karakterini canlandıran Kadir İnanır, Şemsa karakterini canlandıran Vahide Perçin, Remzi karakterini canlandıran Timur Acar, Efrem karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu ve Nardin karakterini canlandıran Aybüke Pusat paylaşıyor.
  Kapı 7.9 / 10 349 kullanıcı oyu.
  7.9
  ( Toplamda 349 oy verildi. )

      5.605

 1. The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!
    7 saat Önce   1.251
  The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı! The Conjuring serisinin yeni filminin adı ve vizyon tarihi resmi olarak duyuruldu. Filmin isminin "The Conjuring: The Devil Made Me Do It" olduğu açıklandı.
  Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu
    6 gün Önce   999
  Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu Joker'in yönetmeni Todd Phillips, bugün yaptığı röportajda Joker filminin devamına ilişkin açıklamalarda bulundu.
  Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Tv Spot Yayınlandı!
    1 hafta Önce   1.347
  Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Tv Spot Yayınlandı! J.J. Abrams'ın yönettiği, Star Wars'ın son bölümü The Rise of Skywalker'dan TV Spotu izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Samuel L. Jackson’lı The Banker’dan İlk Fragman Geldi!
    1 hafta Önce   1.858
  Samuel L. Jackson’lı The Banker’dan İlk Fragman Geldi! Geçtiğimiz günlerde resmi olarak açılışını yapan Apple Tv+ , gelecek ay yayınlanacak The Banker filminden ilk fragmanı yayınladı.
  Chris Evans, Captain America’yı Yeniden Canlandırmak İstemiyor!
    4 hafta Önce   952
  Chris Evans, Captain America’yı Yeniden Canlandırmak İstemiyor! Marvel Sinematik Evreni'nde Avengers: Endgame filminde evrenden ayrılan karakterlerden biri de Captain America olmuştu. Karaktere hayat veren Chris Evans, karakteri yeniden canlandırıp canlandırmayacağıyla ilgili konuştu.
Background
Vizyon: 12 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.