1. Kapı

  Kapı

  Kapı Film Özeti ve Detayları: Seneler önce Mardin'den Berlin'e göç eden Suryani bir ailenin hikayesi konu ediliyor. Yakup ahşap ustasıdır eşi Şemsa'yı ve üç çocuğunu da alarak Mardin'den Berlin'e göç eder. Eşi, çocukları ve torunları ile beraber Berlin'de kendilerince bir düzen kurmuş, mutlu bir yaşam sürerler. Her şey yolunda giderken bir gün Mardin'den aileye bir haber gelir ve ailenin tüm düzeni bozulur. Ansızın gelen telefon tam yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile alakalıdır. Yirmi beş yıl önce büyük bir acı yaşayan aile aldıkları telefon ile yeniden heyecana kapılır. Hiç vakit kaybetmeden Berlin'den Mardin'e hareket eden Yakup ve Şemsa yanlarına torunları Nardin'ide alır. Yıllar önce ayrıldığı köyüne geri gelen Yakup, gördüğü manzara karşısında yıkıma uğrar. Köylerini terk edilmiş bir halde bulan Yakup, evini ise yağmalanmış bir halde bulur. Evdeki kapısının çalındığını fark eden Yakup, kapıyı bulmakta kararlıdır ve evinin kapısının peşine düşecektir. Kapıyı Remzi isimli bir kaçakçının söktüğünü öğrenen Yakup, çok geçmeden Remzi'yi bulur. Nardin ve Remzi'yi yanına alan Yakup, ilk önce Kayseri'ye ardından da İstanbul'a doğru hareket eder. Kapı Yakup için neden bu kadar önemlidir? Yakup acaba kapıyı bulabilecek midir?
  Kapı filminde yönetmen koltuğuna Nihat Durak oturuyor. Filmde başrolleri ise; Yakup karakterini canlandıran Kadir İnanır, Şemsa karakterini canlandıran Vahide Perçin, Remzi karakterini canlandıran Timur Acar, Efrem karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu ve Nardin karakterini canlandıran Aybüke Pusat paylaşıyor.
  Kapı 7.9 / 10 348 kullanıcı oyu.
  7.9
  ( Toplamda 348 oy verildi. )

      5.439

 1. Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti
    4 ay Önce   129
  Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti Toff Guys'ın çekimlerinin bittiği açıklandı.
  The Suicide Squad ve The Batman Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı
    4 ay Önce   83
  The Suicide Squad ve The Batman Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı Merakla beklenen The Suicide Squad ve The Batman filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı.
  Mucizeler Parkı Filminden Yeni Fragman Geldi
    4 ay Önce   125
  Mucizeler Parkı Filminden Yeni Fragman Geldi Vizyona girmesi beklenen animasyon filmi Mucizeler Parkı'ndan yeni fragman geldi.
  Mucizeler Parkı’ndan Poster Geldi
    5 ay Önce   124
  Mucizeler Parkı’ndan Poster Geldi Merakla beklenen animasyon filmi Mucizeler Parkı'ndan ilk poster geldi.
  The Umbrella Academy’nin Altyazılı Fragmanı Geldi
    5 ay Önce   139
  The Umbrella Academy’nin Altyazılı Fragmanı Geldi Netflix süper kahramanı The Umbrella Academy'nin ilk fragmanı geldi.
Background
Vizyon: 12 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4