1. Ayla

  Ayla

  Kore savaşına katılan Türkiye, ülkeye pek çok sayıda asker göndermiştir. Bu askerlerden birisi de Astsubay Süleyman'dır. Küçük bir kız çocuğu bulan Süleyman Astsubay, adını bilmediği bu kıza Ayla adını verir. Aylarca kızı Kore'de kendi himayesi altında tutan Süleyman Astsubay, savaş sona erdiğinde Ayla'yı da yanına alarak Türkiye'ye gelmek ister. Ancak Kore yasalarına göre küçük kızın Türkiye'ye gelmesi imkansızdır. Süleyman ne yapıp ettiyse kanuni olarak Ayla'yı yanına alamaz. Gayri resmi yollar ile onu Türkiye'ye sokmak isteyen Süleyman, sınırda yakalanır ve Ayla geri götürülür. Çaresizce Türkiye'ye tek başına dönen Astsubay, Ayla'yı yıllar boyunca unutamamıştır. 60 yıl aradan sonra ise bir belgesel yapımcısının yardımı ile Ayla'ya yeniden kavuşacaktır. Film gerçek bir yaşam hikayesi olan Süleyman Dilbirliği ve Ayla arasında yaşanan olayları konu ediniyor. 3 Ödül kazanmayı başaran yapım OSCAR Ödüllerine'de aday gösterilmiştir.
  Ayla 7.7 / 10 9 kullanıcı oyu.
  7.7
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

      689

 1. Apple Tv+ Yeni Gerilim Dizisi Severance’ın İlk Sezonunu Onayladı
    1 hafta Önce   892
  Apple Tv+ Yeni Gerilim Dizisi Severance’ın İlk Sezonunu Onayladı The Secret Life of Walter Mitty'den sonra Adam Scott ve Ben Stiller'ı yeniden bir araya getiren Severance, Apple Tv+'dan ilk sezon için onay aldı.
  “Ant-Man 3” Onaylandı! Yönetmeni Peyton Reed Olacak
    3 hafta Önce   1.172
  “Ant-Man 3” Onaylandı! Yönetmeni Peyton Reed Olacak Marvel'in sevilen filmlerinden Ant-Man'in yeni filmi onaylandı. Ant-Man 3'ün yönetmeni ise önceki filmlerin de yönetmeni olan Peyton Reed olacak.
  David Benioff ve D.B. Weiss’ın Star Wars’tan Ayrılması Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!
    3 hafta Önce   945
  David Benioff ve D.B. Weiss’ın Star Wars’tan Ayrılması Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı! Game of Thrones'un yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss'ın Star Wars projesinden ayrılmasına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Filmin Lucasfilm'in katı yönetimi nedeniyle çekilemediği iddia edildi.
  HBO Max İle İlgili Merak Edilen Detaylar Açıklandı!
    3 hafta Önce   1.053
  HBO Max İle İlgili Merak Edilen Detaylar Açıklandı! WarnerMedia, hizmete sunmaya hazırlandığı dijital yayın platformu HBO Max ile ilgili merak edilen detaylar ve platformda yayınlanacak yeni içerikler de duyuruldu.
  Netflix’ten Şifre Paylaşımına Karşı Önlem Geliyor!
    1 ay Önce   937
  Netflix’ten Şifre Paylaşımına Karşı Önlem Geliyor! Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, abonelerinin şifrelerini başkalarıyla paylaşmaları durumuna karşı önlem alacağını duyurdu.
Background
3 Ödül kazandı. 1 OSCAR Ödülüne aday gösterildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    bülent 20 Kasım 2018 04:56:56

  son yıllarda seyrettıgım ennnn guzel fılm.harıka degıl efsane.ve gercekolması ayrıca cok duygusal.herseyi ile harıka.

Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.