1. Ali

  Ali

  Ali Film Özeti ve Detayları: Ali mide kanserine yakalanmış genç bir adamdır. Babası Cemil, oğluna her konuda destek verip adeta onun etrafında bu süreçte pervane olur. Ali'nin hastalığı gün geçtikçe yaşam şeklinin değişmesine neden olurken, babası Cemil'in de hayatı oğlu ile beraber değişir. Oğlunu tedavi ettirip iyileştirebilmek için büyük bir çaba sarf eden Cemil her geçen gün erimeye başlar.
  Ali filminde yönetmen koltuğuna Ramazan Özer oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ali karakterini canlandıran Gürbey İleri, Cemil karakterini canlandıran Hakan Meriçliler, Gülizar karakterini canlandıran Semra Dinçer ve Aslı karakterini canlandıran Karel Gürtekin paylaşıyor.
  Ali 7.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      313

 1. Zach Galifianakis’lı “Between Two Ferns: The Movie” Filminden Görseller Var!
    4 hafta Önce   1.004
  Zach Galifianakis’lı “Between Two Ferns: The Movie” Filminden Görseller Var! Netflix'in yeni filmi "Between Two Ferns: The Movie"den ilk görseller medyaya dağıtıldı. Zach Galifianakis'ın başrolünü oynadığı yapımın Funny Or Die'da yayınlanan birde talk show versyonu bulunuyor.
  Ali Sunal’ın Yeni Filmi “Hareket Sekiz”den İlk Fragman (Teaser) Geldi!
    1 ay Önce   1.412
  Ali Sunal’ın Yeni Filmi “Hareket Sekiz”den İlk Fragman (Teaser) Geldi! Ali Yorgancıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği, Ali Sunal, Sarp Bozkurt ve Onur Atilla'nın başrolünü paylaştığı "Hareket Sekiz" filminden ilk Fragman (Teaser) yayınlandı.
  Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Prömiyerini Yapan “Gwen”den Fragman Var!
    2 ay Önce   908
  Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Prömiyerini Yapan “Gwen”den Fragman Var! 7 Eylül 2018 tarihinde düzenlenen Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyerini yapan folk türü korku filmi Gwen'den ilk fragman yayınlandı. Dünya çapında gotik çalışmalarıyla tanınan William McGregor'un yönetmen koltuğuna oturduğu film, 19 Temmuz 2019 tarihinde ABD'de vizyona giriyor. Filmin ülkemizde gösterime girip girmeyeceği belirsizliğini koruyor.
  Ayvalık Film Festivali Devam Edecek mi?
    2 ay Önce   461
  Ayvalık Film Festivali Devam Edecek mi? Geçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen Ayvalık Film Festivali büyük ilgi görmüştü. Ayvalık Film Festivali’ne olan bu ilgi bu yıl da ikincisinin düzenlenmesinde etkili oldu. Ayvalık Film Festivali’nin tarihi 4 Ekim.
  Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı
    4 ay Önce   345
  Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı Büyük merakla beklenen The Kitchen - Suç Kraliçeleri Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 22 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.