1. Ali

  Ali

  Ali Film Özeti ve Detayları: Ali mide kanserine yakalanmış genç bir adamdır. Babası Cemil, oğluna her konuda destek verip adeta onun etrafında bu süreçte pervane olur. Ali'nin hastalığı gün geçtikçe yaşam şeklinin değişmesine neden olurken, babası Cemil'in de hayatı oğlu ile beraber değişir. Oğlunu tedavi ettirip iyileştirebilmek için büyük bir çaba sarf eden Cemil her geçen gün erimeye başlar.
  Ali filminde yönetmen koltuğuna Ramazan Özer oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ali karakterini canlandıran Gürbey İleri, Cemil karakterini canlandıran Hakan Meriçliler, Gülizar karakterini canlandıran Semra Dinçer ve Aslı karakterini canlandıran Karel Gürtekin paylaşıyor.
  Ali 7.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      389

 1. James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı!
    1 hafta Önce   1.065
  James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı! James Wan, yeni film projesi Malignant'an yeni bir set görüntüsü paylaştı.
  Film Festivali Değerlendirme Kurulu’ndan Altın Portakal Açıklaması!
    4 hafta Önce   834
  Film Festivali Değerlendirme Kurulu’ndan Altın Portakal Açıklaması! 56. Altın Portakal Film Festivali'nde birçok ödülün Bozkır filmine verilmesine gelen tepkiler sürüyor. Film Festivali Değerlendirme Kurulu bu kararların düzeltilmesini istedi.
  56. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kazananları Belli Oldu!
    1 ay Önce   1.447
  56. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kazananları Belli Oldu! Bu yıl "Öze Dönüş" temasıyla yola çıkan 56. Altın Portakal Film Festivali'nin ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın En İyi Film Ödülü'nü Ali Özel'in Bozkır'ı kazandı.
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor
    1 ay Önce   1.034
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 56. kez gerçekleştirilecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali yarın başlıyor. Festival boyunca toplam 66 film izleyicilerle buluşturulacak.
  2. İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali’nin Programı Açıklandı!
    2 ay Önce   740
  2. İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali’nin Programı Açıklandı! Her sene düzenlenen deneysel film festivali, bu sene 13 - 17 Kasım tarihleri arasında düzenleniyor. Türkiye'nin ilk ve tek deneysel festivali olma özelliğini taşıyan bu festival, kendi içinde de geniş bir yapıya sahip.
Background
Vizyon: 22 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.