1. Tolkien

  Tolkien

  Tolkien Film Özeti ve Detayları: J.R.R. Tolkien’ın gerçek yaşam hikayesinden uyarlanılarak beyazperdeye aktarılan bir yapım. The Hobbit, Hurin'in Çocukları, Lord of The Rings serisi ve Silmarillion gibi dünya çapında ki edebiyat eserleriniin sahibi J.R.R. Tolkien’ın çocukluk döneminde yetim kaldığı andan itibaren gelip yetişkinliğinin ilerleyen dönemlerine kadar işleniyor. İngiliz asıllı olan Tolkien, Şair, Profesör, Yazar ve Filolog ünvanlarının sahibidir. Çocukluk döneminde aşk ve arkadaşlığı keşfetmeye başlayan Tolkien'in öte yandan 1. Dünya Savaşı esnasında yaşadıklarına da odaklanıyor.
  Tolkien filminde yönetmen koltuğuna Dome Karukoski oturuyor. Filmde başrolleri ise; J.R.R. Tolkien karakterini canlandıran Nicholas Hoult, Edith Bratt karakterini canlandıran Lily Collins, Sam karakterini canlandıran Craig Roberts ve R.Q. Gilson karakterini canlandıran Patrick Gibson paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 199 oy verildi. )

      1.237

 1. J.R.R. Tolkien’i Biyografisini Anlatan Filmin Fragmanı Yayınlandı
    1 sene Önce   327
  J.R.R. Tolkien’i Biyografisini Anlatan Filmin Fragmanı Yayınlandı Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin yapımcısı J.R.R. Tolkien'in biyografisini anlatan filmin fragmanı yayınlandı.
  Lily Collins’li Gerilim Filmi “Inheritance”den Fragman Yayınlandı!
    4 ay Önce   1.350
  Lily Collins’li Gerilim Filmi “Inheritance”den Fragman Yayınlandı! Simon Pegg ve Lily Collins'in başrolde yer aldığı gerilim filmi Inheritance'tan ilk orijinal fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Yüzüklerin Efendisi’nde Galadriel’in Gençliğini Morfydd Clark Canlandıracak
    7 ay Önce   1.956
  Yüzüklerin Efendisi’nde Galadriel’in Gençliğini Morfydd Clark Canlandıracak Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Galadriel'in gençliğini Morfydd Clark canlandıracak.
  GOT’dan Sonra The Lord of The Rings Dizisinde Joseph Mawle
    8 ay Önce   1.298
  GOT’dan Sonra The Lord of The Rings Dizisinde Joseph Mawle Dizi formatı ile karşımıza çıkacak olan J.R.R Tolkien'in dizi formatında karşımıza çıkacak olan eseri TLOTR dizisinin oyuncu kadrosuna bu sefer de Joseph Mawle dahil oldu.
Background
Vizyon: 5 Temmuz 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.