1. Motherless Brooklyn

  Motherless Brooklyn

  Motherless Brooklyn Film Özeti ve Detayları: Yıl 1950. New York'ta yaşam süren bir dedektif olan Lionel Essrog, Tourette Sendromu adı verilen bir rahatsızlık ile boğuşmaktadır. Lionel, bir yandan hastalığına sebep ani tiklere yakalanırken, diğer yandan ise çok yakın arkadaşı olan Frank Minna'nın ölümünü araştırması için görevlendirilmiştir. Lionel'in elinde arkadaşının ölümü ile ilgili çok az ipucu ve adeta bir saat gibi çalışan zihninden başka hiçbir şey yoktur. İşi çok zor olan Lionel, New York şehrini dengede tutan sırları çözmek için yoğun mesai harcayacaktır.
  Motherless Brooklyn filminin yönetmen koltuğunda Edward Norton oturuyor. Filmde başrolleri ise; Lionel Essrog karakterini canlandıran Edward Norton, Frank Minna karakterini canlandıran Bruce Willis, Paul Randolph karakterini canlandıran Willem Dafoe, Gilbert Coney karakterini canlandıran Ethan Suplee ve Leslie Mann paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 124 oy verildi. )

      1.411

 1. Edward Norton, Kieslowski Ödülü’nü Mü Alıyor?
    11 ay Önce   1.002
  Edward Norton, Kieslowski Ödülü’nü Mü Alıyor? Kieslowski Ödülü'nü alacak olan Edward Norton, 'Motherless Brooklyn' ile ön plana çıkıyor. Bu projenin hem yönetmeni, hem senaristi hem de oyuncusu olan ünlü oyuncu, önümüzdeki ay Polonya üzerinde düzenlenecek olan Camerimage Festivali'nde Krzysztof Kieslowski ödülünü alıyor. 
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti!
    1 sene Önce   1.043
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti! The Daily Beast’e röportaj veren Erward Norton, sinema deneyimini Netflix’in değil sinema salon zincirlerinin yok ettiğini ifade etti. Bu yıl Warner Bros drama filmi ‘Motherless Brooklyn’ ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Edward Norton röportajında sinema deneyimini Netflix’in değil, sinema salonu zincirlerinin yok ettiğini söyledi.
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı
    10 ay Önce   1.629
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı 2020 Oscar ödülleri için listeler belli olmaya başladı. 9 kategoride 10'ar adayın yer aldığı bir shortlist yayınlandı.
  Edward Norton, “Fight Club”ın Başarısızlığından Stüdyoyu Sorumlu Tuttu
    11 ay Önce   1.067
  Edward Norton, “Fight Club”ın Başarısızlığından Stüdyoyu Sorumlu Tuttu Edward Norton, Brad Pitt ile başrollerini paylaştığı 1999 yapımı Fight Club'ın gişedeki başarısızlığına ilişkin açıklama yaptı. Norton, bu başarısızlıktan stüdyoyu sorumlu tuttuğunu belirtti.
Background
Vizyon: 7 Kasım 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.