1. Just Mercy

  Just Mercy

  Just Mercy Film Özeti ve Detayları: Film gerçek bir hikayeden alıntıdır ve “Just Mercy: A Story of Justice and Redemption” kitabından uyarlanılarak beyazperdeye aktarılmıştır. Bryan Stevenson adında ki genç bir avukat adaletin yerini bulması için olağanüstü bir mücadele içine girer. Harvard'dan mezun olan Bryan Stevenson, çevresi tarafından kendisine büyük paralar kazandıracak işler alması yönünde beklentiler her geçen gün artmaktadır. Ama Bryan, Alabama'da haksız yere tutuklanan bir adamın suçsuzluğunu kanıtlamak için ona yardım etmeye karar verir. Yerel bir avukat olan Eva Ansley'in de kendisine yardımıyla suçsuz yere idama çarptırılan bu adamı kurtarmak için kolları sıvayan Bryan, bu adamın suçsuz olduğunu kanıtlamak için çok büyük uğraş verir. Walter McMillan adında ki tutuklu adam henüz 18 yaşında öldürülmüş olan genç bir kızın cinayetinden sorumlu tutulmaktadır. Ama Walter'in idama çarptırılmasına sebep olacak ortada tek bir kanıt dahi yoktur. Genç avukat Bryan, Walter'in suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanıp, bunu kanıtlamaya çalışırken, bir süre sonra aslında ırkçılığa karşı büyük bir savaş verdiğini anlayacaktır.
  Just Mercy filminde yönetmen koltuğuna Destin Daniel Cretton oturuyor. Filmde başrolleri ise; Bryan Stevenson karakterini canlandıran Michael B. Jordan, Eva Ansley karakterini canlandıran Brie Larson, Walter McMillian karakterini canlandıran Jamie Foxx, Ralph Myers karakterini canlandıran Tim Blake Nelson ve Mrs. Chapman karakterini canlandıran Claire Bronson paylaşıyor.
  7.8
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      2.637

 1. Michael B. Jordan’lı Just Mercy’den Yeni Fragman Geldi
    5 ay Önce   1.818
  Michael B. Jordan’lı Just Mercy’den Yeni Fragman Geldi Başrolerinde Michael B. Jordan ve Jamie Foxx'un yer aldığı Just Mercy'den yeni bir fragman yayınlandı.
  Barack Obama 2019 Yılındaki Favori Dizi ve Filmlerini Açıkladı
    5 ay Önce   1.657
  Barack Obama 2019 Yılındaki Favori Dizi ve Filmlerini Açıkladı Eski ABD Başkanı Barack Obama, 2019 yılındaki favori dizi ve filmlerini seçtiği bir liste yayınladı.
  Michael B. Jordan, Superman Olacağı Söylentileriyle İlgili Konuştu
    5 ay Önce   1.383
  Michael B. Jordan, Superman Olacağı Söylentileriyle İlgili Konuştu Michael B. Jordan, bir süredir Superman olacağına dair internette dolaşan söylentilere ilişkin konuştu.
  2020 SAG Ödülleri Adayları Açıklandı
    5 ay Önce   1.250
  2020 SAG Ödülleri Adayları Açıklandı SAG (Beyaz Perde Oyuncuları Birliği), 2020 ödülleri için adayları açıkladı.
  National Board of Review 2019’un En İyilerini Açıkladı!
    6 ay Önce   1.589
  National Board of Review 2019’un En İyilerini Açıkladı! Amerikan Sinema Kuruluşu National Board of Review, yılın en iyileri listesini açıkladı. Martin Scorsese'nin yönettiği Al Pacino ve Robert de Niro başrollü The Irishman yılın en iyi filmi seçildi.
Background
Vizyon: 14 Şubat 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.