1. Judy

  Judy

  Judy Film Özeti ve Detayları: 12 Nisan 1922 yılında dünyaya gelen, 22 Haziran 1969 yılında hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu ve şarkıcı Judy Gerland'ın gerçek yaşam hikayesine odaklanıyor. 1968 yılının kış aylarında Garland'ın "Oz Büyücüsü"ndeki ikonik Dorothy rolünü oynamasının üzerinden tam otuz yıl geçmiştir. Talk of the Town perfonmansları için çalkantılı bir şekilde Londra'ya gelen Gerland, hem arkadaşları, hemde hayranları ile yeniden bir araya geldiği için oldukça keyiflidir. Gerland, aynı zamanda gece kulübünün yönetimiyle de sürekli çatışma halindedir. Bir süre sonra beşinci kocası olacak olan Mickey Deans'in Gerland'ın hayatına girişiyle herşey onun için daha aydınlık görünmeye başlar. Gerland, 47 yıllık hayatının 45 yılını çalışarak geçirmiştir ve bu onu çok yormuştur. Hollywood'a feda edilmiş olan çocukluğunun anıları ve çocuklarının yanına eve dönme isteği Gerland'ın zihnine gölge düşermektedir.
  Judy filminde yönetmen koltuğuna Rupert Goold oturuyor. Filmde başrolleri ise; Judy Gerland karakterini canlandıran Renée Zellweger, Mickey Deans karakterini canlandıran Finn Wittrock, Rosalyn Wilder karakterini canlandıran Jessie Buckley, Rosalyn Wilder rakterini canlandıran Rufus Sewell ve Liza Minnelli karakterini canlandıran Gemma-Leah Devereux paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

      2.932

 1. Sophia Lillis’li “Uncle Frank” Filminden Fragman Yayınlandı
    1 ay Önce   4
  Sophia Lillis’li “Uncle Frank” Filminden Fragman Yayınlandı Alan Ball'un yazıp yönettiği Uncle Frank filminden fragman yayınlandı. Sophia Lillis ve Paul Bettany'nin başrolleri paylaştığı film Kasım ayında Amazon Prime'da izleyiciyle buluşacak.
  Netflix, Sarah Paulson’lı “Ratched”dan Altyazılı Yeni Fragman Yayınladı!
    2 ay Önce   7
  Netflix, Sarah Paulson’lı “Ratched”dan Altyazılı Yeni Fragman Yayınladı! Sarah Paulson'ın başrolünde yer aldığı Ryan Murphy imzalı Netflix dizisi Ratched'dan Türkçe altyazılı yeni fragman yayınlandı.
  Netflix Filmi “All Together Now”dan Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   7
  Netflix Filmi “All Together Now”dan Fragman Yayınlandı! Auli'i Cravalho'nun başrolünde yer aldığı yeni Netflix orijinal filmi All Together Now'dan fragman ve afiş yayınlandı.
  Colin Farrell’lı “Artemis Fowl”dan Yeni Fragman Yayınlandı!
    8 ay Önce   1.077
  Colin Farrell’lı “Artemis Fowl”dan Yeni Fragman Yayınlandı! Kenneth Branag'ın yönetmenliğini yaptığı 29 Mayıs 2020 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Artemis Fowl'dan Türkçe Altyazılı yeni fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu
    10 ay Önce   1.951
  Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu 26. SAG Ödülleri sahiplerini buldu. Film alanında ödülün sahibi Parasite oldu.
Background
Vizyon: 3 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.