1. Judy

  Judy

  Judy Film Özeti ve Detayları: 12 Nisan 1922 yılında dünyaya gelen, 22 Haziran 1969 yılında hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu ve şarkıcı Judy Gerland'ın gerçek yaşam hikayesine odaklanıyor. 1968 yılının kış aylarında Garland'ın "Oz Büyücüsü"ndeki ikonik Dorothy rolünü oynamasının üzerinden tam otuz yıl geçmiştir. Talk of the Town perfonmansları için çalkantılı bir şekilde Londra'ya gelen Gerland, hem arkadaşları, hemde hayranları ile yeniden bir araya geldiği için oldukça keyiflidir. Gerland, aynı zamanda gece kulübünün yönetimiyle de sürekli çatışma halindedir. Bir süre sonra beşinci kocası olacak olan Mickey Deans'in Gerland'ın hayatına girişiyle herşey onun için daha aydınlık görünmeye başlar. Gerland, 47 yıllık hayatının 45 yılını çalışarak geçirmiştir ve bu onu çok yormuştur. Hollywood'a feda edilmiş olan çocukluğunun anıları ve çocuklarının yanına eve dönme isteği Gerland'ın zihnine gölge düşermektedir.
  Judy filminde yönetmen koltuğuna Rupert Goold oturuyor. Filmde başrolleri ise; Judy Gerland karakterini canlandıran Renée Zellweger, Mickey Deans karakterini canlandıran Finn Wittrock, Rosalyn Wilder karakterini canlandıran Jessie Buckley, Rosalyn Wilder rakterini canlandıran Rufus Sewell ve Liza Minnelli karakterini canlandıran Gemma-Leah Devereux paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

      2.712

 1. Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu
    1 ay Önce   1.912
  Oyuncular Birliği (SAG) 2020 Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu 26. SAG Ödülleri sahiplerini buldu. Film alanında ödülün sahibi Parasite oldu.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    2 ay Önce   1.991
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı!
    2 ay Önce   1.633
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı! 73. Bafta Ödülleri adayları açıklandı. Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker, 11 dalda aday olarak öne çıkan yapım oldu.
  77. Altın Küre (Golden Globe 2020) Ödülleri Sahiplerini Buldu!
    2 ay Önce   1.624
  77. Altın Küre (Golden Globe 2020) Ödülleri Sahiplerini Buldu! 77. Altın Küre Ödülleri bu yılın kazananları dün gece gerçekleşen ödül töreniyle sahiplerini buldu.
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı
    2 ay Önce   2.023
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı Online Film Eleştirmenleri Derneği ( OFCS ), 2019 ödüllerinin adaylarını açıkladı.
Background
Vizyon: 3 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.