1. Bohemian Rhapsody

  Bohemian Rhapsody

  Film, tam anlamı ile ikonik solistlere bir saygı duruşu anlamında olduğu açıkça görülüyor. Queen grubunu konu alan yapım seyircisinden de çok büyük ilgi gördü. Dünya genelinde milyonlarca fan kitlesi bulunan grubun filme büyük ilgi gösterdikleri yapımcı şirket tarafından açıklandı. Freddie Mercury'nin hayatının anlatıldığı Bohemian Rhapsody filmi ülkemizde 2 Kasım 2018 tarihinde gösterime girdi. Devrimci sesi ve simge haline gelmiş şarkıları ile grubun yükselişinde önemli rol alan Mercury, kontrolden çıkan yaşam tarzı ve iç çatışma süreçlerinde birde hayatını büyük riske sokan hastalığının da eklenmesi sırasında Rock müzik tarihinin en iyi perfonmanslarından birisi olarak kabul edilen ''Live Aid'' konserinden başarı ile ayrılmayı bilmiştir.

  Filmde; Freddie Mercury karakterini Rami Malek canlandırıyor. Brian May karakterini Gwilym Lee ve Mary Austin karakterini ise Lucy Boynton canlandırdı. Filmin yönetmen koltuğuna ise; Bryan Singer oturuyor.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      716

 1. Bohemian Rhapsody’nin Yapımcılarından Michael Jackson Filmi!
    3 ay Önce   1.145
  Bohemian Rhapsody’nin Yapımcılarından Michael Jackson Filmi! Freddie Mercury'nin yaşamını anlatan Bohemian Rhapsody filminin ardından filmin yapımcıları Michael Jackson'ın yaşamını da beyaz perdeye aktarma kararı aldı.
  Bohemian Rhapsody sonra sıradaki Elvis Presley
    8 ay Önce   560
  Bohemian Rhapsody sonra sıradaki Elvis Presley Bohemian Rhapsody filminin aldığı 4 Oscar öldülü ve yakaladığı gişe başarısı film sektörüne yeni bir trend getirdi. Bohemian Rhapsody’den sonra sıradaki müzik yıldızı Elvis Presley olacak.
  2019 Oscar En İyi Erkek Oyuncu Tahminleri
    1 sene Önce   228
  2019 Oscar En İyi Erkek Oyuncu Tahminleri 2019 Oscar ödülü için kazanması muhtemel en iyi erkek oyunculardan bir liste hazırladık.
Background
Vizyon: 2 Kasım 2018
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.