1. IO

  IO

  IO Film Özeti ve Detayları: Dünya büyük bir felakete uğramıştır ve bu felaket sonucunda çok az insan hayatta kalmayı başarmıştır. bunlardan birisi de genç ve güzel bir kadın olan Sam'dır. İnsanlar dünyadan başka bir gezegene taşınırlar. İnsanları taşıyan taşıtlardan son olanı dünyadan hareket etmek üzeredir ve Sam bunun karşısında çok zor bir karar vermek zorundadır. Sam ya dünyada kalıp zehir dolu gezegeni düzeltecektir, yada insanların uzaya çıktığı son araca binip uzay kolonisine katılacaktır.
  IO filminde yönetmen koltuğuna Jonathan Helpert oturuyor. Filmde başrolleri ise; Sam karakterini canlandıran Margaret Qualley, Micah karakterini canlandıran Anthony Mackie, Henry karakterini canlandıran Danny Huston ve Elon karakterini canlandıran Tom Payne paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      613

 1. Nicholas Hoult, Mission: Impossible’ın Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
    1 ay Önce   1.204
  Nicholas Hoult, Mission: Impossible’ın Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu Christopher McQuarrie'ın yönetmenliğini yapacağı Mission: Impossible 7 ve 8’in oyuncu kadrosuna Nicholas Hoult dahil oldu.
  “A Most Violent Year”ın Devam Filmi Mi Gelecek?
    2 ay Önce   1.027
  “A Most Violent Year”ın Devam Filmi Mi Gelecek? Jessica Chastain, 2014 yapımı "A Most Violent Year" filmine devam filmi çekileceğini düşündüren bir açıklamada bulundu.
  Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi!
    2 ay Önce   1.022
  Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi! Netflix, Bilim kurgu türündeki Raising Dion'a ikinci sezon için onay verdi.
  Marvel’in WandaVision Dizisinin Yayın Tarihi Öne Çekildi!
    2 ay Önce   992
  Marvel’in WandaVision Dizisinin Yayın Tarihi Öne Çekildi! Disney+, WandaVision dizisinin yayın tarihinin öne çekildiği müjdesini verdi.
  Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. Dizisiyle İlgili Açıklama Yaptı
    2 ay Önce   979
  Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. Dizisiyle İlgili Açıklama Yaptı Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç.'nin yeni sezonunun yayınlanmaması haberinin ardından çıkan tartışmalara açıklık getirdi.
Background
Vizyon: 18 Ocak 2019 (Netflix)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.