1. Iguana Tokyo

  Iguana Tokyo

  Iguana Tokyo Film Özeti ve Detayları: Tokyo'da yaşam süren anne, baba ve küçük kızlarından oluşan bir ailenin yaşamlarını konu ediyor. Tokyo'da yaşam süren ailenin hayatı sanal gerçeklik oyunu olan M²’yi oynamaya başlamasıyla değişik bir hal alır. Her geçen gün oyuna daha çok bağlanan ailenin yaşamları giderek tehlikeli bir hal almaya başlar. Bu durumun farkında olan tek bir canlı vardır. O da ailenin çok sevdiği evcil hayvanı Iguana'dır.
  Iguana Tokyo filminde yönetmen koltuğuna Kaan Müjdeci oturuyor. Filmde başrolleri ise; Saadet Işıl Aksoy, Ertan Saban, Deniz Ülkü ve Akira Mori paylaşıyor.
  5.5
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      1.633

 1. Tokyo İle Bağlantı – Kaan Müjdeci (Iguana Tokyo)
    9 ay Önce   836
  Tokyo İle Bağlantı – Kaan Müjdeci (Iguana Tokyo) Iguana Tokyo filmi, son dönemde deneysel sinemaya dair çok aktif bir ilerleme sunuyor. Profesyonel olarak kendi derdini anlatan Kaan Müjdeci, hayata dair yaklaşımını ve beklentisini de bu süreçlerde büyütmeye devam ediyor.
Background
Vizyon: Belirsiz
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.