1. Onun Filmi

  Onun Filmi

  Onun Filmi Film Özeti ve Detayları: Merve Bozcu ve Su Baloğlu Sinema alanında akademik kariyer yapmak için kolları sıvar. İlk işleri ise sinemaya dair sorulan soruların cevaplarını bulmaktır. Sinema sektörünün önemli isimleri ile biraraya gelerek söyleşi yapan iki genç kadın onlara bir çok soru yöneltir. bu isimlerden en önemlilerinden bir tanesi ise Yeşilçam’ın evsane oyuncularından birisi olan Türkan Şoray’dır. İki genç kadının soruları ise; “Bir filmin nasıl yapılacağı, nerelerden başlanacağı, sinema tekniklerini erkekler daha mı iyi bilir? Set çalışanları neden en çok görüntü yönetmenini dinler, karı koca sette çalışmak dünyanın en zor işlerinden birisi midir?” gibi sektörü yakından ilgilendiren soruların cevaplarını arıyorlar.
  Onun Filmi belgesel filminin yönetmen koltuğunda Merve Bozcu ve Su Baloğlu ikilisi oturuyor. Filme katkıda bulunan oyuncular ise; Türkan Şoray, Nisan Akman, Bingöl Elmas, İlksen Başarır, Tomris Giritlioğlu, Zeynep Dadak ve Esra Saydam gibi isimler yer alıyor.
  Onun Filmi 7.2 / 10 79 kullanıcı oyu.
  7.2
  ( Toplamda 79 oy verildi. )

      869

 1. Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı
    5 gün Önce   1.866
  Sony, Bad Boys 4 Filmi İçin Şimdiden Çalışmalara Başladı Sony Pictures, "Bad Boys for Life" senaristi Chris Bremner'ın senaryoyu yazmak için geri döndüğü isimsiz dördüncü "Bad Boys" filminin çalışmalarına erkenden başladı.
  Ruben Fleischer, Sony’nin Uncharted Filmini Yönetebilir
    2 hafta Önce   1.387
  Ruben Fleischer, Sony’nin Uncharted Filmini Yönetebilir Dünyaca ünlü bilgisayar oyunu serisinden uyarlanacak olan Uncharted filmini Ruben Fleischer yönetebilir.
  Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek
    2 hafta Önce   1.339
  Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek Warner Bros için üretilecek bilim kurgu filmi Ares'in yönetmenliğini Robert Zemeckis üstlenecek.
  Harley Quinn’li Birds of Prey Filminden Yeni Fragman!
    2 hafta Önce   1.780
  Harley Quinn’li Birds of Prey Filminden Yeni Fragman! DC Çizgi roman uyarlaması Birds of Prey filminden yeni fragman yayınlandı.
  Fargo’nun Heyecanla Beklenen Yeni Sezonundan Fragman!
    2 hafta Önce   1.481
  Fargo’nun Heyecanla Beklenen Yeni Sezonundan Fragman! Fargo'nun 4.sezonundan ilk fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 31 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.