1. Onun Filmi

  Onun Filmi

  Onun Filmi Film Özeti ve Detayları: Merve Bozcu ve Su Baloğlu Sinema alanında akademik kariyer yapmak için kolları sıvar. İlk işleri ise sinemaya dair sorulan soruların cevaplarını bulmaktır. Sinema sektörünün önemli isimleri ile biraraya gelerek söyleşi yapan iki genç kadın onlara bir çok soru yöneltir. bu isimlerden en önemlilerinden bir tanesi ise Yeşilçam’ın evsane oyuncularından birisi olan Türkan Şoray’dır. İki genç kadının soruları ise; “Bir filmin nasıl yapılacağı, nerelerden başlanacağı, sinema tekniklerini erkekler daha mı iyi bilir? Set çalışanları neden en çok görüntü yönetmenini dinler, karı koca sette çalışmak dünyanın en zor işlerinden birisi midir?” gibi sektörü yakından ilgilendiren soruların cevaplarını arıyorlar.
  Onun Filmi belgesel filminin yönetmen koltuğunda Merve Bozcu ve Su Baloğlu ikilisi oturuyor. Filme katkıda bulunan oyuncular ise; Türkan Şoray, Nisan Akman, Bingöl Elmas, İlksen Başarır, Tomris Giritlioğlu, Zeynep Dadak ve Esra Saydam gibi isimler yer alıyor.
  Onun Filmi 7.2 / 10 79 kullanıcı oyu.
  7.2
  ( Toplamda 79 oy verildi. )

      816

 1. “Edge of Tomorrow” Devam Filminin Senaryosu Hazır!
    22 saat Önce   973
  “Edge of Tomorrow” Devam Filminin Senaryosu Hazır! Devam filmleri ülkemizde oldukça çok seviliyor. Hatta dünya çapında da ilgi gören filmlere genellikle devam filmi ekleniyor. Hikayenin özünü bozmadıysa ve ucu açık bırakıldıysa bir şekilde devam filmi ile sevenlerine merhaba demek isteyen filmler oluyor.
  “Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Türkçe Poster Geldi!
    23 saat Önce   859
  “Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Türkçe Poster Geldi! No Time No Die filminin çekimleri sürüyor. Filmin sonuna gelinmiş durumda iken yeni posterler yayınlanmaya başladı diyebiliriz.
  The Report Filminden 2. Fragman Yayınlandı!
    2 gün Önce   845
  The Report Filminden 2. Fragman Yayınlandı! Son yıllardaki başarılı yapımları sayesinde Akademi Ödülleri’nde de söz sahibi olmaya başlayan ve şimdilik sağlam olduğu görülen Amazondan yeni proje geliyor.
  Rosamund Pike ve Anya Taylor-Joy’lu “Radioactive” Filminden İlk Poster Geldi!
    1 ay Önce   993
  Rosamund Pike ve Anya Taylor-Joy’lu “Radioactive” Filminden İlk Poster Geldi! Anya Taylor-Joy ve Rosamund Pike ikilisinin başrolünü oynadığı Radyoaktivite üzerine yapmış olduğu çalışmalarla tarihi değiştirerek adını tüm dünyaya duyuran Marie Curie'nin hayatını anlatan "Radioactive" filminden ilk poster sinema severlerin beğenisine sunuldu.
  “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman
    1 ay Önce   1.078
  “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Dünyaca ünlü süperstar Travis Scott'ın Grammy'ye aday gösterilmiş olan “Astroworld” isimli albümünün ilk çıkışı ve sonrasında yaşadıklarını anlatan “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminin Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı Netflix Türkiye tarafından izleyicinin beğenisine sunuldu.
Background
Vizyon: 31 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.