1. Missing Link

  Missing Link

  Missing Link Film Özeti ve Detayları: Tam iki buçuk metre boyunda, 286 kilo ağırlığında olan bay Link'in vücudu da tüyler ile kaplıdır. Bay Link insanın yaşayan soyunun ilkel köklerinin son örneğidir ve oldukça dikkat çekicidir. Son derece komik ve tatlı olan Bay Link'in soyu ise hızlı bir şekilde tükenmiştir. Evrim çok fazla ilerlemiş ve insan görünümü Bay Link'inkinden çok farklıdır. Bu yüzden çevresinde kimseyi bulamayan Bay Link oldukça üzgün ve yalnızdır. Kuzeybatı Pasifik'te yalnız kalmaktan sıkılan Bay Link Shangri-La vadisinde yaşadığı söylenen akrabalarını bulmak için yola koyulur. Dünyanın en iyi mitelojik dedektifi olarak kabul edilen Sir Lionel Frost ve vadi bölgesinin tek haritasına sahip olan Adelina Fortnigh ile iş birliği yapan Bay Link akrabalarını bulmakta kararlıdır. Artık Bay Link ve kurduğu ekip muhteşem maceralara atılacaktır.
  Missing Link filminin yönetmen koltuğuna Chris Butler oturuyor. Filmde karakter seslendirmelerini ise; Sir Lionel Frost karakterini seslendiren Hugh Jackman, Adelina Fortnight karakterini seslendiren Zoe Saldana, Bay Link karakterini seslendiren Zach Galifianakis ve Emma Thompson yapmıştır.
  7.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      489

 1. 92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    5 ay Önce   2.016
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
  Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı
    5 ay Önce   1.227
  Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı 31. Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri için adaylar açıklandı.
  77. Altın Küre (Golden Globe 2020) Ödülleri Sahiplerini Buldu!
    5 ay Önce   1.652
  77. Altın Küre (Golden Globe 2020) Ödülleri Sahiplerini Buldu! 77. Altın Küre Ödülleri bu yılın kazananları dün gece gerçekleşen ödül töreniyle sahiplerini buldu.
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı
    5 ay Önce   2.053
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı Online Film Eleştirmenleri Derneği ( OFCS ), 2019 ödüllerinin adaylarını açıkladı.
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı!
    6 ay Önce   1.687
  77. Golden Globe Ödülleri Adayları Açıklandı! 77. Altın Küre Ödülleri adayları resmi olarak açıklandı. The Irishman, Marriage Story ve Once Upon a Time.. in Hollywood öne çıkan yapımlardan oldu.
Background
Vizyon: 12 Nisan 2019 (ABD)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.