1. Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri

  Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri

  Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri Film Özeti ve Detayları: Biba ve en yakın arkadaşları olan Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Denizkızı Alesta'nın İstanbul Boğazı'nın derinliklerinde hazırladıkları büyük gösteriyi konu ediyor. Minik bir barbunya balığı olan Biba, kitaplara ve okumaya büyük ilgi gösterir. Kendisi gibi diğer küçük çocuklar gibi okula giden Biba, her gün yeni şeyler öğrenmekten büyük keyif alır. İstanbul Boğazı'nın altında yaşayan Biba, sevimli dostları ile beraber her gün yeni şeyler keşfetmekten de geri kalmaz. Biba ve yakın arkadaşları olan Denizkızı Alesta, Taka Hamsi, Çupa, Babu ve Tuti ile beraber büyük bir gösteri yapmak için hazırlık içine girer.
  Maceracı Yüzgeçler filminde yönetmen koltuğuna Mithat Gökçe oturuyor.
  6.7
  ( Toplamda 22 oy verildi. )

      1.500

Background
Vizyon: 24 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.