1. Yarı yol

  Yarı yol

  Yarı Yol Film Özeti ve Detayları: Yaşam tarzları birbirine çok benzeyen iki çok samimi arkadaş, bir zaman sonra kardeşten öte dostluk kurarlar. İki arkadaş hayatın tüm ceremesini beraber omuzlar. Ancak zaman ileri doğru aktıkça rüzgar ikisi için farklı yöne esmeye başlar. Arkadaşlardan biri helal kazanç ve adil bir yaşam peşinde koşarken, diğeri itibar, güç ve paranın peşine gitmektedir. Adil yaşam isteyen kişi, arkadaşının giderek daha da kötü yola girdiğini görür ve ona doğru yolu sinemasal bir gösteri ile anlatmaya çalışır. Her iki arkadaşta yaşadıkları hayatın sonuçlarını görecektir.
  Yarı Yol filminin yönetmen koltuğuna Mehmet Ali Gündoğdu oturuyor. Filmde başrolleri ise; Murat Rızaoğlu, Metin Yıldız, Kerem Göğüş, Wilma Elles ve Haldun Boysan paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      713

 1. Brad Pitt, Troy Filminin Kariyerinde Değişime Yol Açtığını Söyledi
    4 ay Önce   1.225
  Brad Pitt, Troy Filminin Kariyerinde Değişime Yol Açtığını Söyledi Hollywood'un yıldız oyuncusu Brad Pitt, Troy filminin kariyerinde belirgin bir değişime yol açtığını söyledi.
  Dijital Platformların Savaşı Kızışıyor: Jack Reacher Dizisi Yolda!
    9 ay Önce   951
  Dijital Platformların Savaşı Kızışıyor: Jack Reacher Dizisi Yolda! Dijital platformlar son zamanlar hayatımıza oldukça etkili bir şekilde giriş yaptılar. Amazon Prime, Netflix, Hulu, Disney+ gibi birçok dijital platform bulunmakta. Dijital platformların bu kadar çok olması da piyasadaki rekabeti arttırıyor. Dijital platformdaki bu iddialı yarış sayesinde daha kaliteli yapımlar izleyici ile buluşuyor.
  “Avengers: Endgame” İçin Marvel’dan Spoilerlara Karşı Uyarı
    12 ay Önce   1.057
  “Avengers: Endgame” İçin Marvel’dan Spoilerlara Karşı Uyarı Dünya genelinde vizyona giren ve yılın en merak uyandıran filmi olarak karşımıza çıkan "Avengers: Endgame" için Marvel'dan Spoilerlara karşı uyarı yapıldı.
  38. İstanbul Film Festivali Ulusal Yarışma Jürileri Kim?
    1 sene Önce   387
  38. İstanbul Film Festivali Ulusal Yarışma Jürileri Kim? 38.'si yapılacak İstanbul Film Festivali'nin bu yıl ki jürileri kimler?
  Netflix, 2020 Yılı Türk Yapımı Dizi ve Filmleri Duyurdu!
    1 ay Önce   1.386
  Netflix, 2020 Yılı Türk Yapımı Dizi ve Filmleri Duyurdu! Dijital yayın devi Netflix, 2020 yılında planlanan Türk yapımı 6 yeni projeyi tanıttı. Beren Saat'in başrolde yer aldığı Atiye dizisinin de 3. sezon için onay aldığı da duyuruldu.
Background
Vizyon: 22 Şubat 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.