1. Tenet

  Tenet

  Tenet Film Özeti ve Detayları: Filmin konusu Warner Bros. tarafından adeta bir sır gibi saklanırken geçenlerde şirketten türünde romantik ve gerilim olacağı yönünde yalanlama geldi. Ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın çok büyük bir bütçeye sahip olan Tenet filminin çekimlerinin bir kısmı Estonya'da gerçekleşti. Sızan haberlere göre filmin uluslararası bir casusluk öyküsünü konu alacağı tahmin ediliyor.
  Tenet filminde yönetmen koltuğuna Christopher Nolan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Michael Caine, John David Washington, Kenneth Branagh ve Clémence Poésy paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 43 oy verildi. )

      20.263

 1. Tenet Yıldızı John David Washington, David O. Russell’ın Yeni Filminde Rol Alacak
    1 hafta Önce   3
  Tenet Yıldızı John David Washington, David O. Russell’ın Yeni Filminde Rol Alacak Christopher Nolan'ın Tenet filminde başrol oynayan John David Washington, David O. Russell'ın yeni filminde oynayacak.
  Tenet Dünya Çapında 300 Milyon Dolar Gişe Barajını Aştı
    2 hafta Önce   4
  Tenet Dünya Çapında 300 Milyon Dolar Gişe Barajını Aştı Christopher Nolan'ın Ağustos ayı sonunda vizyona giren filmi Tenet, küresel çapta 300 milyon dolar gişe hasılatına ulaştı.
  John David Washington, Tenet’ın Devam Filmini Yapmayı Umuyor
    4 hafta Önce   3
  John David Washington, Tenet’ın Devam Filmini Yapmayı Umuyor Christopher Nolan imzalı Tenet'ın başrolünde yer alan John David Washington, Tenet'ın devam filmini yapmayı umduğunu söyledi.
  Christopher Nolan’ın Tenet’i, Yurtiçi Gişede Büyük Düşüş Yaşıyor!
    4 hafta Önce   3
  Christopher Nolan’ın Tenet’i, Yurtiçi Gişede Büyük Düşüş Yaşıyor! Tenet, dünya çapında 250 milyon doları aşmış olsa da Amerika'daki üçüncü haftasında oldukça kötü bir gişe elde etti.
  Imax CEO’su Richard Gelfond, Tenet’ın Gişe Rakamlarıyla İlgili Konuştu
    1 ay Önce   4
  Imax CEO’su Richard Gelfond, Tenet’ın Gişe Rakamlarıyla İlgili Konuştu Imax Ceo'su Richard Gelfond, koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde vizyona giren Tenet filminin gişe sonuçlarını değerlendirdi.
Background
Vizyon: 17 Temmuz 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.