1. Tenet

  Tenet

  Tenet Film Özeti ve Detayları: Filmin konusu Warner Bros. tarafından adeta bir sır gibi saklanırken geçenlerde şirketten türünde romantik ve gerilim olacağı yönünde yalanlama geldi. Ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın çok büyük bir bütçeye sahip olan Tenet filminin çekimlerinin bir kısmı Estonya'da gerçekleşti. Sızan haberlere göre filmin uluslararası bir casusluk öyküsünü konu alacağı tahmin ediliyor.
  Tenet filminde yönetmen koltuğuna Christopher Nolan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Michael Caine, John David Washington, Kenneth Branagh ve Clémence Poésy paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 43 oy verildi. )

      20.251

 1. Christopher Nolan’ın Tenet Filmi Gişede 200 Milyon Dolar Barajını Aştı!
    3 gün Önce   4
  Christopher Nolan’ın Tenet Filmi Gişede 200 Milyon Dolar Barajını Aştı! Christopher Nolan imzalı Tenet, koronavirüse rağmen ikinci haftasında gişede 200 milyon dolar barajını geçmeyi başardı.
  Tenet, Dünya Çapında 100 Milyon Dolar Gişe Barajını Aştı
    1 hafta Önce   5
  Tenet, Dünya Çapında 100 Milyon Dolar Gişe Barajını Aştı Christopher Nolan'ın 26 Ağustos'ta gösterime giren casusluk filmi Tenet, uluslararası gişede 100 milyon dolar hasılatı geçti.
  Christopher Nolan, Tenet Yıldızı Robert Pattinson’ın Yeni Batman’i İçin Heyecanlı!
    2 hafta Önce   7
  Christopher Nolan, Tenet Yıldızı Robert Pattinson’ın Yeni Batman’i İçin Heyecanlı! Robert Pattinson'ın başrolde olduğu Tenet filminin yönetmeni Christopher Nolan, aktörün Batman rolünde ne yaptığını görmek için heyecanlı olduğunu ifade etti.
  Christopher Nolan’ın Teneti, Pandemiye Rağmen 53 Milyon Dolar Gişeyle Açılış Yaptı
    2 hafta Önce   6
  Christopher Nolan’ın Teneti, Pandemiye Rağmen 53 Milyon Dolar Gişeyle Açılış Yaptı Christopher Nolan'ın casusluk filmi Tenet, koronavirüs pandemisine rağmen bu haftasonu 53 milyon dolarlık hasılat elde etti.
  Christopher İmzalı Casus Filmi Tenet’tan Yeni Fragman Geldi!
    4 hafta Önce   6
  Christopher İmzalı Casus Filmi Tenet’tan Yeni Fragman Geldi! Christopher Nolan'ın heyecanla beklenen Tenet filminden üçüncü ve son fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 17 Temmuz 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.