1. Tenet

  Tenet

  Tenet Film Özeti ve Detayları: Filmin konusu Warner Bros. tarafından adeta bir sır gibi saklanırken geçenlerde şirketten türünde romantik ve gerilim olacağı yönünde yalanlama geldi. Ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın çok büyük bir bütçeye sahip olan Tenet filminin çekimlerinin bir kısmı Estonya'da gerçekleşti. Sızan haberlere göre filmin uluslararası bir casusluk öyküsünü konu alacağı tahmin ediliyor.
  Tenet filminde yönetmen koltuğuna Christopher Nolan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Michael Caine, John David Washington, Kenneth Branagh ve Clémence Poésy paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 41 oy verildi. )

      20.140

 1. Christopher Nolan’ın Tenet Filminin Bütçesi 205 Milyon Dolar!
    6 ay Önce   1.436
  Christopher Nolan’ın Tenet Filminin Bütçesi 205 Milyon Dolar! Christopher Nolan'ın merakla beklenen filmi Tenet'in bütçesinin 205 milyon dolar olduğu ortaya çıktı.
  Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller Geldi!
    6 ay Önce   1.263
  Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller Geldi! Christopher Nolan'ın Robert Pattinson ve John David Washington başrollü yeni filmi Tenet'ten ilk görseller resmi olarak paylaşıldı.
  Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’tan Türkçe Altyazılı Fragman
    6 ay Önce   1.890
  Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’tan Türkçe Altyazılı Fragman Christopher Nolan'ın John David Washington ve Robert Pattinson başrollü yeni filmi Tenet'ten ilk fragman yayınlandı.
  Aaron Taylor-Johnson, Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Hakkında Konuştu
    7 ay Önce   1.324
  Aaron Taylor-Johnson, Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Hakkında Konuştu Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'te rol alan Aaron Taylor-Johnson, Nolan ve film hakkında açıklamalarda bulundu.
  Christopher Nolan’dan Coronavirüs Açıklaması
    3 ay Önce   1.115
  Christopher Nolan’dan Coronavirüs Açıklaması Usta yönetmen Christopher Nolan, Washington Post'ta kaleme aldığı yazıda ABD hükümetine sinema ve film endüstrisi çalışanlarına destek çağrısında bulundu.
Background
Vizyon: 17 Temmuz 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.