1. Sıfır Bir

  Sıfır Bir

  Sıfır Bir Film Özeti ve Detayları: Aynı isme sahip dizinin sinema uyarlaması olan Sıfır Bir'de Adana'yı bırakıp İzmir'e gelen Savaş ve arkadaşlarının burada başından geçen olayları konu ediyor. Adana'nın bilindik bir çetesinin lideri olan Savaş, yanına en yakın iki dostu Cihat ve Azad'ıda alarak İzmir'e yerleşir ve tüm gayrimeşru işlerden uzaklaşarak kendilerine oto yıkama dükkanı açarlar. Adana'da işlerin ve mahallenin başında bıraktıkları Cengolar, hatrı sayılır abiler olma yolunda çok hızlı bir şekilde ilerler. Savaş ve iki arkadaşı bir daha gayrimeşru hiçbir işe girmeyeye ve ellerine silah almamaya son derece kararlıdır. Ancak bir gün Melek adında ki bir kız çocuğu peşindeki adamlardan kaçıp oto yıkamaya sığınır. İşte bu Savaş ve arkadaşlarının verdikleri kararı yeniden gözden geçirmelerine sebep verir.
  Sıfır Bir filminde yönetmen koltuğuna Kadri Beran Taşkın oturuyor. Filmde başrolleri ise; Savaş Satış, Onur Akbay, Cengizhan Yurdutek, Burak Akyüz ve Salih İnci paylaşıyor.
  7.1
  ( Toplamda 75 oy verildi. )

      3.576

 1. Sıfır Bir Dizisinin Sinema Uyarlamasından Fragman Yayınlandı
    6 ay Önce   1.932
  Sıfır Bir Dizisinin Sinema Uyarlamasından Fragman Yayınlandı Sıfır Bir dizisinin sinema uyarlamasından vizyona girmesine günler kala fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 10 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.