1. Murder Mystery

  Murder Mystery

  Murder Mystery Film Özeti ve Detayları: Nick Spitz, New York’da eşi Audrey Spitz ile yaşayan bir polis memurudur. Evliliklerinde ki ateş sönmüş ve çıkar yolu aramaktadırlar. Avrupa’ya tatile çıkıp yeniden evliliklerini canlandırmak isteyen çift Nick’in sürekli işlerinin çıkmasından ötürü tatillerini ertelemektedir. Sonunda planladıkları tatile çıkmaya karar veren çift çok heyecanlıdır. Daha önce yaşanmış her şeyi geride bırakarak Avrupa’ya sonunda giden Nick ve Audrey çifti oldukça dost canlısı çok zengin bir iş adamının teknesinde düzenlediği bir partiye davet edilir. Ama bu davet onların tatillerini alt üst eden bir davet olur. Çünkü partiyi veren milyarder, kendi partisinde öldürülmüştür. İşin daha garip tarafı çift cinayette bir numaralı şüpheli olarak görülür. Artık çiftin yapması gereken tek şey kendilerini bu kaostan kurtarmak için cinayetin kimin işlediğini hiç vakit kaybetmeden bulmaktır.
  Murder Mystery filminde yönetmen koltuğuna Kyle Newacheck oturuyor. Filmde başrolleri ise; Nick Spitz karakterini canlandıran Adam Sandler, Audrey Spitz karakterini canlandıran Jennifer Aniston, Grace Ballard karakterini canlandıran Gemma Arterton ve Luke Evans paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 97 oy verildi. )

      3.313

 1. Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı
    2 ay Önce   1.808
  Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı Online yayın platformu Netflix, 2019'da Türkiye'de en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı.
  Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı
    4 ay Önce   946
  Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı Netflix, 11 Ekim'de yayınlanan Breaking Bad'in devam filmi El Camino'nun ilk bir haftada ulaştığı izlenme sayısını açıkladı.
  Netflix, En Çok İzlenen 10 Orijinal Filmini Açıkladı
    4 ay Önce   1.346
  Netflix, En Çok İzlenen 10 Orijinal Filmini Açıkladı Son günlerde sinema dünyasına etkisi sık sık tartışma konusu olan Netflix, en çok izlenen 10 orijinal filmi açıkladı.
Background
Vizyon: Haziran 2019 (Netfilix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.