1. Morbius

  Morbius

  Morbius Film Özeti ve Detayları: Hiç bir şekilde tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel yöntemler kullanarak tedavi etmeye çalışan Morbius, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları kullanarak tedavi etmeye çalışırken korkunç bir sonuçla karşılaşır. Morbius, uyguladığı deneysel tedavi yüzünden vampire dönüşür ve artık yaşamında ki hiç birşey eskisi gibi olmaz. Pek çok zorluklarla karşılaşan Morbius'un hayatta kalabilmesi için sadece kana ihtiyacı vardır. Gün ışığına çıkması imkansız haline gelen Morbius, insanüstü güçlere de sahip olur.
  morbius filminde yönetmen koltuğuna Daniel Espinosa oturuyor. Filmde başrolleri ise; Dr. Michael Morbius karakterini canlandıran Jared Leto, Martine Bancroft karakterini canlandıran Adria Arjona, Emil Nikos karakterini canlandıran Jared Harris, J. Jonah Jameson karakterini canlandıran J.K. Simmons ve Loxias Crown karakterini canlandıran Matt Smith paylaşıyor.
  7.1
  ( Toplamda 33 oy verildi. )

      2.822

 1. Sony “Ghostbusters”, “Morbius”, “Uncharted” Filmlerini Erteledi
    5 gün Önce   893
  Sony “Ghostbusters”, “Morbius”, “Uncharted” Filmlerini Erteledi Sony Pictures, Corona virüs salgını nedeniyle Ghostbusters: Afterlife, Morbius, Uncharted gibi filmleri erteleme kararı aldı.
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Ertelenen Filmler
    4 gün Önce   1.344
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Ertelenen Filmler Wonder Woman, James Bond ve Black Widow, Uncharted, Batman ve Matrix 4 ve birçok film, corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.
Background
Vizyon: 31 Temmuz 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.