1. Malazgirt 1071

  Malazgirt 1071

  Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti Film Özeti ve Detayları: Malazgirt Meydan Muharebesi ile Anadolu'nun kapılarının Türklere sonuna kadar açılmasının hikayesine odaklanıyor. Özgür Bakar ve Bilal Kalyoncu ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği filmde başrolleri ise; Diriliş Ertuğrul dizisinden tanıdığımız turgut karakterine hayat veren Cengiz Çoşkun, Vildan Atasever, Haluk Piyes, Caner Kurtaran ve İnan Ulaş Torun paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 53 oy verildi. )

      5.020

 1. Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor
    2 ay Önce   1.499
  Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor İçişleri Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle Türkiye'deki sinema salonlarının bu geceden itibaren kapanması kararı aldı.
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler
    2 ay Önce   1.496
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler Dünya genelini etkileyen Corona virüs salgını nedeniyle birçok film ve etkinlik için erteleme kararı alındı.
Background
Vizyon: 18 Eylül 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.