1. Dune

  Dune

  Dune Film Özeti ve Detayları: Galakside farklı noktalarda yer alan gezegenler, rakip feodal aileler tarafından yönetilir. Galakside ki en değerli kaynağı tekel olarak üreten Çöl Gezegeni Arrakis'in genel kontolü asil aileler tarafından yoğun talep görür. "Baharat" adını verdikleri bu değerli kaynak oldukça yüksek bilinç ve uzun bir yaşam süresi sunarken, çok ciddi yan etkileri de beraberinde getirir. Baharat kaynağının artı bir avantajı da yıldızlararası yollarda gezinmekte ciddi fayda sağlamasıdır. Baharat kaynağına sahip olmak isteyen feodal ailelerden birisi Harkonen ailesi, Paul ve ailesine tuzak kurur. Kurulan tuzak sonucunda Paul'un ailesi dağılır ve firari konuma geçer. Paul için hem ailesinin hemde kendi geleceği için yeni bir süreç başlar. Paul, ailesini Arrakis kontrolünün yeniden kendi ailesine geçmesi için büyük bir isyan başlatırken, tüm evrenin seyrini değiştirebilme ihtimali olduğunuda çok geçmeden anlayacaktır.
  Dune filminde yönetmen koltuğuna Denis Villeneuve oturuyor. Filmde başrolleri ise; Paul karakterini canlandıran Timothée Chalamet, Chani karakterini canlandıran Zendaya, Duke Leto karakterini canlandıran Oscar Isaac, Baron Harkonnen karakterini canlandıran Stellan Skarsgård, Lady Jessica karakterini canlandıran Rebecca Ferguson, Duncan Idaho karakterini canlandıran Jason Momoa ve Gurney Halleck karakterini canlandıran Josh Brolin paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 42 oy verildi. )

      1.310

 1. Bol Yıldızlı Dune Kadrosuna Javier Bardem Katılıyor
    1 sene Önce   184
  Bol Yıldızlı Dune Kadrosuna Javier Bardem Katılıyor Yıldızların yer aldığı Dune filmine Javier Bardem'de dahil oluyor.
  IMDb, 2020’nin En Çok Beklenen 10 Filmini Açıkladı
    2 ay Önce   1.738
  IMDb, 2020’nin En Çok Beklenen 10 Filmini Açıkladı Tüm film ve diziler hakkında bilgi barındıran çevrimiçi veri tabanı IMDb, 2020 yılının en çok beklenen 10 filmini açıkladı.
  GOT’dan Sonra The Lord of The Rings Dizisinde Joseph Mawle
    3 ay Önce   1.260
  GOT’dan Sonra The Lord of The Rings Dizisinde Joseph Mawle Dizi formatı ile karşımıza çıkacak olan J.R.R Tolkien'in dizi formatında karşımıza çıkacak olan eseri TLOTR dizisinin oyuncu kadrosuna bu sefer de Joseph Mawle dahil oldu.
Background
Vizyon: 17 Aralık 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.