1. Black Water

  Black Water

  Wheeler adında ki gizli bir ajan görevde olduğu günlerden bir gece CIA tarafından kaçırılır. Kendine geldiğinde ise bir denizaltının hapishanesinde olduğunu görür. Burası CIA'nın kara bölgesidir ve çok gizli tutulmaktadır. Wheeler'in tek kurtuluş şansı ise Marco isimli adamla iş birliği yapmaktır. Black Water Filminin başrollerinde Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren gibi iki dev isim rol almaktadır.
  6.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      2.121

 1. Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu
    8 ay Önce   1.517
  Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu ABD Box Office rakamları belli olurken, Clint Eastwood imzalı Richard Jewell beklenen hasılatı elde edemedi.
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı
    8 ay Önce   1.622
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı 2020 Oscar ödülleri için listeler belli olmaya başladı. 9 kategoride 10'ar adayın yer aldığı bir shortlist yayınlandı.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.