1. Bharat

  Bharat

  Bharat Film Özeti ve Detayları: Bharat sekiz yaşında küçük bir çocuktur. O daha henüz sekiz yaşındayken babasından ayrılmak zorunda kalır ve ayrılırken ona hayatı boyunca tutacağı bir söz verir. Henüz sekiz yaşındayken babasına ailesini her daim bir arada tutacağına dair bir söz verir. Bir çok zorlukla karşılaşan Bharat, babasına verdiği sözü yerine getirebilmek için her türlü fedakarlığı yapar. Aradan yıllar geçer ve Bharat yetişkin bir adam olur. Ona hayatı boyunca ilham veren ve dimdik ayakta kalmasını sağlayan şey ise babasına vermiş olduğu sözdür. O her türlü zorluğun üstesinden gelip ailesini bir arada tutmak için hiçbir şeyden çekinmez.
  Bharat filminde yönetmen koltuğuna Ali Abbas Zafar oturuyor. Filmde başrolleri ise; Bharat karakterini canlandıran Salman Khan, Kumud Raina karakterini canlandıran Katrina Kaif, Radha karakterini canlandıran Disha Patani, Vilayti Khan karakterini canlandıran Sunil Grover ve Meher karakterini canlandıran Tabu paylaşıyor.
  7.2
  ( Toplamda 45 oy verildi. )

      2.478

Background
Vizyon: 6 Eylül 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.