1. Avatar

  Avatar

  Avatar Film Özeti ve Detayları: Jake Sully yarı felçlidir ve bir hırsızlık sonucunda ağabeyini kaybetmiştir. Dünya'dan oldukça uzakta bulunan Pandora gezegenine giden Jake Sully, burada misyonunun başına geçmeye karar verir. Pandora'da Na'vi adı verilen nesli hızla tükenen bir halk ile karşılaşır. Kendilerine has özellikleri ve dünya görüşleri bulunan Na'vilerin arasına karışan Jake, doğa ile de bütünleşir. Askeriyeye ait bir şirket, Pandora'da ki kaynakları incelemek için Avatar adında bir program geliştirir. Programın asıl amacı, insanları yarı Na'vi, yarı insan haline dönüştürüp Pandora'ya misyon amacı ile gönderilir. Avatar sistemine gönül rızasıyla katılan Botanist Dr. Grace Augustine ve Jake Sully ikilisi için farklı bir yaşam var olur. Yarı felçli Sully, Pandora'ya geçtiği anda bedeni düzelmekte, kusursuz hale gelmektedir. Prenses Neytiri ile tesadüfen karşılaşan Jake Sully, araştırma için geldiği bu gezegeni kendi ırkından korumaya karar verir.
  Avatar filminin yönetmen koltuğuna dünyaca ünlü isim James Cameron oturuyor. Filmde başrolleri ise; Jake Sully karakterini canlandıran Sam Worthington, Neytiri karakterini canlandıran Zoe Saldana, Dr. Grace Augustine karakterini canlandıran Sigourney Weaver, Colonel Miles Quaritch karakterini canlandıran Stephen Lang ve Trudy Chacón karakterini canlandıran Michelle Rodriguez paylaşıyor.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      794

 1. Avatar 2’nin Yeni Zelanda Prodüksiyonu Salgın Nedeniyle Durduruldu!
    5 ay Önce   912
  Avatar 2’nin Yeni Zelanda Prodüksiyonu Salgın Nedeniyle Durduruldu! Avatar'ın devam filminin Yeni Zelanda prodüksiyonu, Corona Virüs salgını nedeniyle durduruldu.
  Avatar 2’nin Son Set Gününden Fotoğraf Paylaşıldı
    8 ay Önce   1.599
  Avatar 2’nin Son Set Gününden Fotoğraf Paylaşıldı Avatar'ın devam filminin çekimlerinin sona erdiği resmi hesaptan duyuruldu.
  Avatar’ın Devam Filmi Olan “Avatar 2”de Vin Diesel Sürprizi
    1 sene Önce   606
  Avatar’ın Devam Filmi Olan “Avatar 2”de Vin Diesel Sürprizi 17 Aralık 2020 tarihinde ülkemizde gösterime girmesi planlanan ve 2009 yılında dünya çapında ilk gösterime girdiğinde büyük bir sükse yapmayı başaran “Avatar” filminin devam halkası olan “Avatar 2”de Vin Diesel’in rol alacağı kesinleşti.
  Sinema Sektöründe 120 Bin Kişi Corona Virüs Nedeniyle İşini Kaybetti!
    5 ay Önce   1.036
  Sinema Sektöründe 120 Bin Kişi Corona Virüs Nedeniyle İşini Kaybetti! ABD eğlence endüstrisi sendikası IATSE, Corona virüs salgını nedeniyle Sinema sektöründe yaklaşık 120 bin çalışanın işini kaybettiğini bildirdi.
  Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı
    2 sene Önce   388
  Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı Merakla beklenen Alita: Savaş Meleği filminden iki yeni poster geldi.
Background
Vizyon: 18 Aralık 2009
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.