1. Adanış: Kutsal Kavga

  Adanış: Kutsal Kavga

  Adanış: Kutsal Kavga Film Özeti ve Detayları: İstanbul fethedildikten sonra Türklerin eline geçmiş olan çok önemli bir sırrı korumak ile görevlendirilmiş "Adanmışlar" isimli teşkilat, bu sırrı korumak için her türlü şeyi göze almış ve her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Türklerin bulduğu bu sırrı ele geçirmek isteyen dış güçlere karşı zorlu bir mücadele Adanmışlar'ı bekler.
  Adanış: Kutsal Kavga filminde yönetmen koltuğuna Emir Khalilzadeh oturuyor. Filmde başrolleri ise; İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Aslıhan Karalar ve Nevzat Yılmaz paylaşıyor.
  Dağıtım Şirketi: CGV Mars Dağıtım
  7.2
  ( Toplamda 44 oy verildi. )

      4.527

 1. Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor
    5 ay Önce   1.504
  Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor İçişleri Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle Türkiye'deki sinema salonlarının bu geceden itibaren kapanması kararı aldı.
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler
    5 ay Önce   1.502
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler Dünya genelini etkileyen Corona virüs salgını nedeniyle birçok film ve etkinlik için erteleme kararı alındı.
Background
Vizyon: 18 Aralık 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.