1. 211

  211

  211 Film Özeti ve Detayları: Kaliforniya eyaletinin hırsızlık ihbar birimi için oluşturmuş olduğu ''211'' adlı acil arama servisinin tarihinde geçen en kanlı olaylardan esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan filmde ki yaşananların büyük çoğunluğu gerçek olaylara dayanmaktadır. Polis memuru Mike Chandler ve genç bir yolcu... İkilinin kaderi bir banka soygunu esnasında kesişiyor. Tamamı profesyonel bir ekip tarafından düzenlenen bir banka soygunu esnasında Mike ve genç yolcu tesadüf üzeri banka da bulunurlar. Ancak soyguncuların niyeti banka da bulunanları öldürmektir. Hazırlıksız olarak bu soygunun ortasında yakalanan Mike, kendini ve diğer rehineleri acaba kurtarabilecek midir?
  6.7
  ( Toplamda 38 oy verildi. )

      3.405

 1. Barack Obama 2019 Yılındaki Favori Dizi ve Filmlerini Açıkladı
    10 ay Önce   1.669
  Barack Obama 2019 Yılındaki Favori Dizi ve Filmlerini Açıkladı Eski ABD Başkanı Barack Obama, 2019 yılındaki favori dizi ve filmlerini seçtiği bir liste yayınladı.
  Hapishanede Geçen ve Mutlaka İzlenmesi Gereken 8 Film
    2 sene Önce   545
  Hapishanede Geçen ve Mutlaka İzlenmesi Gereken 8 Film Hapishane konulu yapımlara bayılanlara müjde. En iyi hapishane temalı filmleri listeledik.
Background
Vizyon: Belirsiz
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.